Студенти-журналісти долучилися до благодійного ярмарку

19 Лютого, 2019

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 13 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

Ярмарок організували до Всесвітнього дня онкохворої дитини. На ньому продавали піцу. За словами Юлії Снісаренко, заступника голови профкому ННІ УФСК, студентська рада назбирала близько 600 гривень.

Вилучені кошти спрямовані на придбання подарунків для дітей, що перебувають в Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології.

– Наша мета – назбирати кошти та купити подарунки для дітей, які цього потребують. Сподіваюся, що зусилля не були марними, – зазначила Юлія Снісаренко.

Студентка 4-Ж курсу Ольга Артюх розповіла, що їй сподобався захід. «Організатори молодці, що створюють благодійні ярмарки. Я із задоволенням взяла участь. І хоча піцу так і не скуштувала, проте коштами допомогла. Мала також можливість дізнатися більше про благодійну діяльність нашої студради та про діток, яким на зібрані кошти купуватимуть солодощі. Сподіваюся, що такі заходи будуть й надалі організовувати», – зазначила студентка.

Текст: Світлана Небилиця, 4-Ж

Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

8 Травня, 2019
Викладачі журналістики запитали в студентів про переваги та недоліки навчання

У межах проекту «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» («DESTIN») («Журналістська освіта задля демократії в…

7 Червня, 2019
Коли віддаєшся на повну, отримуєш хороший результат

В’ячеслав Лопушанський із дитинства любив спорт і знав, що хоче розвиватися саме в цьому напрямі. Якщо бути спортсменом не судилося,…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….

29 Грудня, 2019
Єва Кравчук: Новий рік – це як понеділок, як чистий листок, із якого можна почати все спочатку

 Єва Кравчук, студентка-магістрантка першого курсу спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік був для неї багатим на втілення мрій, насиченим і переломним….