Студенти-журналісти долучилися до благодійного ярмарку

19 Лютого, 2019

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 13 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент.

Ярмарок організували до Всесвітнього дня онкохворої дитини. На ньому продавали піцу. За словами Юлії Снісаренко, заступника голови профкому ННІ УФСК, студентська рада назбирала близько 600 гривень.

Вилучені кошти спрямовані на придбання подарунків для дітей, що перебувають в Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології.

– Наша мета – назбирати кошти та купити подарунки для дітей, які цього потребують. Сподіваюся, що зусилля не були марними, – зазначила Юлія Снісаренко.

Студентка 4-Ж курсу Ольга Артюх розповіла, що їй сподобався захід. «Організатори молодці, що створюють благодійні ярмарки. Я із задоволенням взяла участь. І хоча піцу так і не скуштувала, проте коштами допомогла. Мала також можливість дізнатися більше про благодійну діяльність нашої студради та про діток, яким на зібрані кошти купуватимуть солодощі. Сподіваюся, що такі заходи будуть й надалі організовувати», – зазначила студентка.

Текст: Світлана Небилиця, 4-Ж

Фото: Катерина Бондар, 2-Р

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

7 Червня, 2019
До Дня журналіста студенти організували флешмоб

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на центральній площі своєї альма-матер 6 червня провели флешмоб із нагоди професійного свята….

30 Грудня, 2019
Флешмоби за участі рятувальників

Рятувальники завжди охоче долучаються до всеукраїнських і світових акцій, які дають змогу привернути увагу суспільства до важливих тем, та до…

3 Травня, 2019
Викладачі журналістики працюють над проектом з упровадження «Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism» (DESTIN)

Нині на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває робота над проектом«Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and…

12 Грудня, 2019
Першокурсники-журналісти дізналися про особливості висвітлення безпекової тематики в медіа

Магістрант 2 курсу спеціальності «Журналістика», який працює начальником караулу однієї з пожежно-рятувальних частин міста Києва, поділився професійним досвідом зі студентами-медійниками….