«Перевірено на собі»: як легко вижити студентові? (експеримент)

17 Лютого, 2019

Навчання студента – дуже нелегке. Доводиться постійно мудрувати, винаходити велосипед та робити неймовірні речі, щоб спростити життя. Мабуть, для цього й були придумані, на перший погляд, безглузді лайфхаки. Щоб переконатися в їхній дієвості, ми вирішили провести експеримент «перевірено на собі». Тому пропонуємо вам ТОП-5 справді «годних» речей для студентського життя, які “пройшли суворі” випробування.

  1. Куди зник смітник?

У гуртожитку студентам доводиться ділитися своїми речами з іншими. Інколи це набридає. Особливо тоді, коли зникає навіть смітник, а списані листки з неправильно виконаними завдання вже немає куди викидати (заповнена навіть сумка із зошитами для пар на завтра). Тоді в нагоді стане цей, перевірений нами, лайфхак. Візьміть будь-яку табуретку, переверніть її догори ніжками й надягніть зверху пакет (на жаль, наш пакет з АТБ не вдалося натягнути, тому довелося брати інший, набагато більший), який залишився у вас після покупок в магазині. Такий смітник навряд чи захоче хтось забрати.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Куди запхати всі ці речі?

Оскільки я не з міста, то доводиться їздити з дому на навчання, напихаючи свій рюкзак всім необхідним. Після таких маніпуляцій, він перестає бути придатним та «репається» просто на очах. Тому ми вирішили перевірити на собі один із способів запакування речей у валізу. Потрібно скручувати одяг у рулон. Якщо робити все саме так, то в сумку влізе більше речей. Ми перевірила – і це справді працює, тому користуйтеся.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Їсти хочеться…

Відомо, що студент – це людина, яка завжди голодна. Не дивно, бо вся енергія витрачається на підготовку «надважких» завдань від викладачів. Ця проблема ускладняється тоді, коли студент живе в гуртожитку, й дуже часто немає, що приготувати і де це зробити. Ми провели експеримент і перевірили, чи можна обійтися без плити, каструлі та великої кількості інгредієнтів у холодильнику. Для цього нам знадобилася мікрохвильова піч, чашка та яйце. Одну з найпростіших страв можна приготувати в чашці за лічені хвилини, використавши при цьому мінімум посуду. На вигляд не дуже… але смачно. 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Моя сорочка трішки (не) помята

Який студент, що живе в гуртожитку, має праску? Якщо ви думаєте, що це запитання риторичне, тоді для вас наступна порада, яку ми перевірили на собі. Одяг можна погладити навіть без праски. Для цього вам треба мати будь-яку каструлю та гарячу воду. Потрібно налити в посудину кип’яток та почати “прасувати” вашу сорочку чи будь-що інше. Просто “водіть” по одягу каструлею з водою, завдяки тому, що вона нагріється ефект буде той самий, що й від праски. Після цього експерименту ми були дуже здивовані, оскільки одяг має вигляд тільки-но купленого.

5. Мокрі шкарпетки

Особливо актуально для цієї пори року, коли погода постійно змінюється, а на вулиці часто калюжі. Носочки промокли й не встигли висохти за вечір, а йти на пари в мокрих не дуже хочеться. Звісно, праски у студента немає, але фен обов’язково має бути. Якщо не у вас, то у сусідки по кімнаті. Отож наш експеримент показав, що за допомогою нього дуже просто висушити шкарпетки. Просто надягніть їх на фен та включіть його на кілька хвилин. Можна йти на пари, навіть якщо не дуже хочеться.

P. S. Додаток до нашого експерименту «перевірено на собі» лише для черкаських студентів. Ми вирішили проекспериментувати, яким транспортним засобом краще черкаському студентові дібратися до свого ВНЗ: тролейбусом чи маршруткою?

Одного дня ми їхали з дому до університету автобусом. Перший недолік, це вартість проїзду – 5 гривень і ніяких пільг. Другий – в маршрутку найчастіше не просто потрапити, особливо в час-пік, а саме тоді на пари й потрібно їздити. Тому довелося чекати на інший. Отже, пропало даремно близько 15-ти хвилин і двері аудиторії успішно закрилися викладачем перед нашим носом.

Іншого дня до аль-матер вирішили добиратися «рогатим». Приємно те, що за проїзд тут платити не треба, але народу в ньому не менше, ніж в маленькому автобусі. І, можливо, на це можна було б закрити очі, якби не те, що на півдорозі у нашого транспорту поламалися «роги» й довелося чекати нового. У результаті на пару запізнилися (добре, що це був тільки експеримент і пари насправді не було).

Отож наш експеримент показав, що немає різниці, яким транспортним засобом буде добиратися до університету черкаський студент. У будь-якому разі покладатися можна лише на удачу. Або ж прокидатися варто на півгодини раніше.Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: