Майбутні журналісти долучилися до святкування Дня студента

19 Листопада, 2018

Заходи, присвячені до цього дня, відбувалися в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 14, 15 та 16 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.

ННІ української філології та соціальних комунікацій підготував лотереї. Серед призів були сертифікати, купони, знижки на безкоштовні фотосесії або каву, абонементи до спортзалу, й бали від викладачів. Крім цього, в університеті провели фотосушку «Я – студент», до якої могли долучитися охочі, та студентську вечірку.

«До свята ми зробили фотозону, яку плануємо залишити й на наступний тиждень. Заходи потрібно проводити, тому що вони подобаються студентам. Адже для них це розваги», – розповіла Юлія Федченко, заступник голови ННІ УФСК.

За її словами, підготовка до свята тривала близько трьох днів. Складність полягала в тому, щоб знайти спонсорів, які забезпечили подарунки. Ігор Погрібний, директор ННІ УФСК, зазначив, що він задоволений підготовкою свята.

«Мені сподобалося, що студенти організовували святкові заходи, незважаючи на те, що цей день створений для них. Я завжди їм кажу, що потрібно самому докладати зусиль, якщо ви хочете цікаве студентське життя. Викладачі можуть підказати, але ініціатива повинна надходити від молоді», – сказав Ігор Погрібний.

Про враження розповідає Аня Коваленко, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика»: «Це свято об’єднує студентів. Вони згадують веселі й сумні моменти, які відбувалися протягом навчання. Для мене День студента – це відпочинок, можливість поділитися враженнями й думками з іншими, а ще – це спосіб гарно провести час».

Текст: Світлана Небилиця, студентка 4-Ж курсу. 

Фото: Тетяна Завгородня, студентка 2-PR курсу. 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

27 Жовтня, 2019
Креатив і позитив: святкування Дня рекламника в ННІ УФСК

Майбутні акули рекламного бізнесу відзначили своє професійне свято. Захід відбувся 25 жовтня. Організаторами події виступили викладачі кафедри журналістики, реклами і…

7 Червня, 2019
«Бути телеведучою – це те, до чого я прагну»

Після школи вона до останнього не знала, якою буде її майбутня професія. Бабуся хотіла, щоб онучка стала вчителькою або медичною…

2 Березня, 2020
Студенти-рекламники поспілкувалися з фахівцями агенції «Промо Люди»

Майбутні фахівці з реклами та PR Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького зустрілися з Ольгою Кравт і Світланою Темненко, працівницями рекламної агенції. Зустріч відбулася в…

5 Січня, 2020
Залюблена в журналістську справу

Журналістика для студентки Анжеліки Музиченко – це покликання   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М