У ЧНУ відсвяткували День писемності

12 Листопада, 2018

Студенти та викладачі ННІ УФСК долучилися до написання диктанту національної єдності в День української писемності. Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 9 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.

Ігор Погрібний, директор ННІ української філології та соціальних комунікацій, зазначив, що цього року диктант був підвищеної складності.

– Олександр Авраменко намагався додати в текст різні орфограмами, пунктограми, вставні конструкції, власні назви. Тому для людей, які мають не філологічну освіту, текст міг здатися складним, – розповів Погрібний.

Аліна Котолуп, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика», зазначила, що цього року вперше брала участь у написанні диктанту.

– Олександр Авраменко правильно сказав, що це не лише український флешмоб, а й повторення правил української мови. Диктант був дуже простий, мені сподобалося писати його, – розповіла студентка.

Даша Полякова, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика», зазначила, наступного разу також буде брати участь, оскільки захід об’єднує студентів та викладачів разом.

–  Мені було зовсім не складно писати диктант. У школі ми теж святкували День писемності. Тому для мене це був найлегший текст, – розповіла студентка.

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

1 Листопада, 2018
ННІ УФСК відсвяткував Хелловін

Зомбі, вампіри, кажани та інші «монстри» зустрічали студентів, викладачів та гостей у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 31 жовтня….

26 Серпня, 2020
Журналісти-першокурсники ЧНУ ім. Б. Хмельницького навчатимуться за оновленими програмами європейського зразка

У вересні 2020 – 2021 навчального року студенти першого курсу бакалаврату та магістратури за освітньою програмою “Журналістика” здобуватимуть освіту відповідно до…

11 Листопада, 2019
Про особливості роботи у спортивних медіа дізналися більше студенти-журналісти

Засновник спортивного інтернет-порталу «Табло», прес-аташе ФК «ЛНЗ-Лебедин», випускник-магістр ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Вєков зустрівся з майбутніми піарниками й журналістами в ННІ…

22 Листопада, 2015
У Черкаському національному студентів-журналістів вчили створювати новини

Практичну лекцію із тележурналістики для майбутніх медійників Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького 20 листопада провела ведуча телеканалу «112 Україна»…