Школярі відвідали ЧНУ

9 Листопада, 2018

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії спробували себе в ролі операторів, режисерів та ведучих студентського телебачення 8 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.

Дітям розповіли про обладнання в телестудії: відеокамери, спеціальну аудіосистему, аудіо- та відеомікшери, за допомогою яких знімають та монтують програми.

Аня Сірьоженкова та Оксана Секретаренко, студентки четвертого курсу спеціальності «Журналістика» навчали школярів «азів» монтажу; пояснювали специфіку роботи в апаратній; розповідали про зміну планів, а також показали, як користуватися програмою Adobe Premiere Pro.

Викладачі Черкаського національного університету підготували для учнів лекції. Зокрема Ігор Погрібний, директор ННІ УФСК, розповів про особливості вступної кампанії; Василь Пахаренко, доктор філологічних наук, професор кафедри «Української літератури та компаративістики», дав учням поради щодо написання ЗНО з української літератури; Олена Красовська, доцент кафедри «Методики навчання, стилістики й культури української мови», кандидат філологічних наук, розповіла про підготовку до ЗНО з української мови. Після лекцій учні відвідали Музей рушника в Черкаському національному.

Лідія Савченко, вчитель української мови та літератури Корсунь-Шевченківської гімназії, розповіла, що екскурсій до університету вони раніше не проводили. За її словами, основна мета – підготовка до ЗНО та профорієнтація.

– У нашій гімназії зараз проходить тиждень української мови. Тому ми вирішили, що для 11 класу буде цікавою поїздка до університету, де фахівці проведуть консультації щодо написання зовнішнього незалежного оцінювання, – розповіла Лідія Савченко.

Ігор Погрібний зазначив, що в майбутньому такі заходи планують зробити традиційними.

– Зазвичай ми їздимо в школи з профорієнтацією, але цього разу ініціатива надійшла від гімназії. Ми радо її підтримали, оскільки учням цікаво подивитися, як вчаться студенти, – зазначив Погрібний.

Про враження розповідає Анастасія Киселюк, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії:

– Сподобалося, що викладачі дуже комунікабельні, мають підхід до різних людей. На лекціях нам розповіли інформацію, яка знадобиться під час екзаменів. Класною була екскурсія до Музею рушника. Там я побачила велику кількість пам’яток, про які раніше не знала. Сподобалося й у телестудії та радіорубці. Ми побачили, як знімають відео, монтують. І самі побували в ролі ведучих, режисерів, – розповідає школярка.

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

27 Жовтня, 2019
Креатив і позитив: святкування Дня рекламника в ННІ УФСК

Майбутні акули рекламного бізнесу відзначили своє професійне свято. Захід відбувся 25 жовтня. Організаторами події виступили викладачі кафедри журналістики, реклами і…

7 Червня, 2019
Коли віддаєшся на повну, отримуєш хороший результат

В’ячеслав Лопушанський із дитинства любив спорт і знав, що хоче розвиватися саме в цьому напрямі. Якщо бути спортсменом не судилося,…

11 Грудня, 2019
Воркшоп із медіаграмотності провели магістранти для студентів-журналістів, рекламників і PR-ників

Навчальний інтенсив «Медіаграмотність — складник фахової компетентності журналіста» для студентів і викладачів ННІ УФСК провели магістранти кафедри журналістики Віталій Аністратенко…

30 Жовтня, 2018
У ЧНУ відбулася зустріч із Тарасом Тополею

Студенти-журналісти долучилися до відкритого діалогу з фронтменом гурту «Антитіла» та командою проекту U-Report Ukraine. Захід відбувся 29 жовтня. Про це…