Школярі відвідали ЧНУ

9 Листопада, 2018

Учні 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії спробували себе в ролі операторів, режисерів та ведучих студентського телебачення 8 листопада. Про це повідомляє наш кореспондент.

Дітям розповіли про обладнання в телестудії: відеокамери, спеціальну аудіосистему, аудіо- та відеомікшери, за допомогою яких знімають та монтують програми.

Аня Сірьоженкова та Оксана Секретаренко, студентки четвертого курсу спеціальності «Журналістика» навчали школярів «азів» монтажу; пояснювали специфіку роботи в апаратній; розповідали про зміну планів, а також показали, як користуватися програмою Adobe Premiere Pro.

Викладачі Черкаського національного університету підготували для учнів лекції. Зокрема Ігор Погрібний, директор ННІ УФСК, розповів про особливості вступної кампанії; Василь Пахаренко, доктор філологічних наук, професор кафедри «Української літератури та компаративістики», дав учням поради щодо написання ЗНО з української літератури; Олена Красовська, доцент кафедри «Методики навчання, стилістики й культури української мови», кандидат філологічних наук, розповіла про підготовку до ЗНО з української мови. Після лекцій учні відвідали Музей рушника в Черкаському національному.

Лідія Савченко, вчитель української мови та літератури Корсунь-Шевченківської гімназії, розповіла, що екскурсій до університету вони раніше не проводили. За її словами, основна мета – підготовка до ЗНО та профорієнтація.

– У нашій гімназії зараз проходить тиждень української мови. Тому ми вирішили, що для 11 класу буде цікавою поїздка до університету, де фахівці проведуть консультації щодо написання зовнішнього незалежного оцінювання, – розповіла Лідія Савченко.

Ігор Погрібний зазначив, що в майбутньому такі заходи планують зробити традиційними.

– Зазвичай ми їздимо в школи з профорієнтацією, але цього разу ініціатива надійшла від гімназії. Ми радо її підтримали, оскільки учням цікаво подивитися, як вчаться студенти, – зазначив Погрібний.

Про враження розповідає Анастасія Киселюк, учениця 11 класу Корсунь-Шевченківської гімназії:

– Сподобалося, що викладачі дуже комунікабельні, мають підхід до різних людей. На лекціях нам розповіли інформацію, яка знадобиться під час екзаменів. Класною була екскурсія до Музею рушника. Там я побачила велику кількість пам’яток, про які раніше не знала. Сподобалося й у телестудії та радіорубці. Ми побачили, як знімають відео, монтують. І самі побували в ролі ведучих, режисерів, – розповідає школярка.

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

6 Січня, 2020
Як уникнути пожежі через дитячі розваги?

Усім відомо про велику любов дітей до вогню. За повідомленнями рятувальників, відсоток пожеж, які виникають від так званих дитячих пустощів…

27 Лютого, 2019
Студент ННІ УФСК взяв участь у програмі “Erasmus+”

Артем Новіков, який навчається на спеціальності «Реклама та PR у медіагалузі», відвідав Іспанію в межах молодіжного обміну в січні цього …

12 Січня, 2020
Танець – спосіб життя

Говорити мовою тіла: майстер-клас від Діани Осейко Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

2 Листопада, 2016
У ЧНУ проведуть змагання з шахів

Подія відбудеться  8 листопада в НК №3. Про це повідомляє сайт Черкаського національного. Змагання з шахів пройде в межах спартакіади…