ННІ УФСК відсвяткував Хелловін

1 Листопада, 2018

Зомбі, вампіри, кажани та інші «монстри» зустрічали студентів, викладачів та гостей у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 31 жовтня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Студентська рада ННІ УФСК підготувала фотосет з антуражем до Хелловіна, де охочі могли зробити знімки. А також у цей день студенти мали можливість взяти участь у конкурсі на наймістичніший знімок в Instagram з тегами #nni_ufck і #chnu_ufck, загримуватися та переглянути фільм жахів «Тихе місце». На тих, хто прийшов без костюму, чекало покарання у вигляді посвяти «кров’ю».

Ігор Погрібний, директор ННІ української філології та соціальних комунікацій, зазначив, що йому сподобалося, як студенти творчо організували свято.

– Сьогодні я налаштований на те, щоб підтримувати будь-яку студентську ініціативу, яка не загрожує їхньому життю, здоров’ю. Такі заходи згуртовують студентський колектив, – повідомив Ігор Погрібний.

Дмитро Кузьмінський, голова студентської ради ННІ УФСК, зазначив, що підготовка до Хелловіна тривала кілька днів.

– Незважаючи на те, що цей день не є офіційним святом в Україні, з кожним роком він набуває все більшої популярності серед молоді, а тому й ЧНУ приєднався до його святкування. Ми організували свято, бо студенти його хотіли. Та й нам цікаво зануритися в атмосферу жахів, – розповів він.

Враженнями поділилася Дар’я Полякова, студентка першого курсу спеціальності «Журналістика»:

– Хелловін – це круте свято. Мій образ сьогодні – це частково мумія, частково труп, частково скелет. Я вже взяла участь у більшості конкурсах: і малювала, й «кров» пила. Дуже хотіла побачити фільм, тому рада, що обрали саме його, – розповідає Дар’я Полякова.  

 

Світлана Небилиця

 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

17 Грудня, 2016
Не встигли придбати газету “Наш національний”? Переглядайте її в PDF-форматі

Випуск за березень 2016 року: Наш-національний-випуск-22-березень-2016.pdf   Випуск за жовтень 2016 року: Наш-національний-випуск-23-жовтень-2016.pdf   Більше номерів? Шукай за покликанням: http://www.journalist.ck.ua/?page_id=234

7 Грудня, 2018
Студенти-журналісти долучилися до благодійного ярмарку

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 6 червня. Про це повідомляє наш кореспондент. 

17 Лютого, 2019
Порадник для майбутніх блогерів (фейлетон)

Наше покоління – справжні щасливчики. Якщо захотіти, то популярності можна досягти без «зв’язків» і видатного таланту. Надійними помічниками в цьому…

29 Грудня, 2019
Єва Кравчук: Новий рік – це як понеділок, як чистий листок, із якого можна почати все спочатку

 Єва Кравчук, студентка-магістрантка першого курсу спеціальності «Журналістика (Медіакомунікації)». 2019 рік був для неї багатим на втілення мрій, насиченим і переломним….