Студенти ННІ УФСК долучилися до зустрічі із Тарасом Тополею

30 Жовтня, 2018

Відомий український співак зустрівся з університетською спільнотою, яку відвідали і студенти інституту української філології та соціальних комунікацій. Зустріч відбулася за підтримки команди “Гайда Fest” та громадської організації U-Report, – про це повідомляє повідомляє наш кориспондент. 

Фронтмен гурту “Антитіла” розповів  про своє дитинство, навчання та творчість, співпрацю із каналом “1+1” та “Студією Кварталу 95”. Не оминули і теми волонтерської діяльності Тараса Тополі, – співак розповів, як зі своєю командою приїздить у зону АТО та допомагає воякам:

– Ми намагаємось допомагати як тільки виникне необхідність, а не коли з′явиться можливість: приблизно щомісяця привозити їжу, предмети особистої гігієни і… хороший настрій.  Бути волонтером і одночасно співаком дуже важко, адже співати про життя і дивитися на людей, які за нього борються щоденно – це боляче емоційно, – розповів Тарас Тополя.

 

Студенти мали можливість поставити власні питання співаку, оскільки зустріч відбувалася у форматі відкритого діалогу. Глядачів цікавили здебільшого майбутні творчі доробки Тараса Тополі, як виховує своїх синів та яким чином знаходить час і для розвитку кар’єри, і для родинного життя. 

– Секретом міцних родинних стосунків у нашій сім′ї є кохання. Для нас із Оленою важливо, щоб діти відчували нашу любов до них і ми усіляко це показуємо. Наприклад, розповідаємо, наскільки щасливі, що Марко та Роман у нас є. Звісно, що довіра грає одну з головних ролей, – ми віримо одне одному і вчимо дітей бути чесними. Також у кожного в родині є особистий простір, де можна побути один на один із собою. Це, мабуть, головні цінності нашої родини, – ділиться співак.

Зустріч фронтмен “Антитіл” закінчив такими словами: 

– Відкривайте світ так, як можете. Хтось шукає відмовки, а хтось – варіанти. Я бажаю тим, у кого є мрії або певна ціль, шукати варіанти. 

За словами Таїси Агавердієвої, студентки 2-Ж, такі зустрічі потрібні молоді, адже вони дуже мотивують. Саме на таких людей, як Тарас Тополя, потрібно рівнятися. Він має чітку громадянську позицію і надихає своїм прикладом шукати себе, розвивати і досягати поставлених цілей.

– Саме у Тарасові Тополі ми бачимо справжнього лідера для молоді, тому думка запросити співака до Черкас була першою, коли ми розробляли концепт зустрічей. Нам імпонує його громадянська позиція, культурна і волонтерська діяльність, тому він був першим. А зараз, дивлячись на реакцію задоволених студентів, ми розуміємо, що обрали правильну персону, – коментує Анастасія Білецька, одна з організаторів івенту.

Аліна Піскова, 2-Ж

Фото Таїси Агавердієвої, 2-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: