У ЧНУ відбулася зустріч із Тарасом Тополею

30 Жовтня, 2018

Студенти-журналісти долучилися до відкритого діалогу з фронтменом гурту «Антитіла» та командою проекту U-Report Ukraine. Захід відбувся 29 жовтня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Під час зустрічі студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького мали можливість поставити запитання співакові. Тарас Тополя розповів про концертну та волонтерську діяльність, а також про майбутні плани гурту «Антитіла». Наприкінці зустрічі присутніх очікувала фото- та автограф-сесія.

– Волонтерська справа – це діяльність, яка розкриває людину з іншого боку. Ми маємо вчитися комунікувати, віддавати частинку себе заради спільної користі. Коли людина долучається до волонтерства, вона показує суспільству, що може бути позитивною та корисною, – зазначає співак. 

Аліна Козлова, голова студентської ради ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, розповідає, що основна мета заходу – це знайомство молоді з цікавими, відомими людьми.

– Студентам подобається ходити на зустрічі з тими, хто досягнув чогось у житті. А Тарас Тополя є прикладом того, як влаштувати своє життя, щоб стати успішним. Він закликає молодь залишатися в Україні, бо тут теж є платформи для розвитку. Останнім часом «Антитіла» популярні студентів, – зазначила Аліна Козлова.

Про враження від заходу розповідає Альона Войцеховська, студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика»:

– Мені цікаво подивитися на цю людину не по телевізору; дізнатися, як він взаємодіятиме з аудиторією, як відповідатиме на запитання. Після зустрічі залишилися приємні враження, – розповідає студентка.

Світлана Небилиця

 

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

6 Січня, 2020
Як уникнути пожежі через дитячі розваги?

Усім відомо про велику любов дітей до вогню. За повідомленнями рятувальників, відсоток пожеж, які виникають від так званих дитячих пустощів…

8 Червня, 2019
Журналістика – це можливість реалізуватися

Завжди усміхнена та привітна, із вогником в очах. Саме такою запам’яталася Вікторія колегам із перших днів роботи. Уже на третьому…

9 Липня, 2020
Студентів-журналістів нагородили Спеціальною відзнакою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Студенти спеціальності «Журналістика» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вибороли перемогу в Усеукраїнському конкурсі журналістських робіт на тему «Права людини…

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….