Студенти ЧНУ відсвяткували День рекламника

24 Жовтня, 2018

Захід відбувся в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 23 жовтня. Про це повідомляє наш кореспондент.

Святкування проходило вперше, оскільки раніше кафедра «Журналістики, реклами та PR-технологій» не готувала фахівців за спеціальністю «Реклама та PR у медіагалузі». Студенти 1-PR та 2-PR підготували для гостей музичні номери, сценки та конкурси. Учасників пригощали солодкими подарунками. 

– Свято класне, енергійне та емоційне. Мені дуже сподобалося бути ведучою. Я вважаю, що подібні заходи потрібно проводити, тому що так ми розповідаємо про нашу професію, – ділиться враженнями Ангеліна Лисак, студентка 1-PR.

Наталія Ковтун, викладач кафедри «Журналістика, реклама та PR-технології», кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, розповідає, що ідея цього свята виникла ще влітку. Підготовка ж до нього тривала близько двох тижнів.

– Ми хочемо започаткувати традицію святкування Дня рекламника. Оскільки в нас вже є другий набір студентів, які навчаються за цією спеціалізацією, то, звичайно, потрібно інформувати потенційних абітурієнтів про фах. Ми ставили за мету заявити, що є така спеціальність і розкрити потенціал студентів, які у нас навчаються.  

 

 

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

3 Квітня, 2019
Студенти-журналісти відвідали зустріч із міністром екології та природних ресурсів

Подія відбулася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького 29 березня. Про це повідомляє наш кореспондент. Майбутні журналісти мали змогу…

13 Січня, 2020
У здоровому тілі здорово жити

Спортивний режим у виконанні Олексія Шевченка   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М  

3 Січня, 2020
Масштабні пожежі в Україні

Зношеність матеріальної бази й обладнання, порушення правил безпеки та людська безпечність призводять до надзвичайних ситуацій на складах, підприємствах та в…

20 Лютого, 2019
Студенти-журналісти та рекламники відвідали майстер-клас

Подія відбулася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 15 лютого. Про це повідомляє наш кореспондент. Захід на тему «Майстерність…