Студентка-журналістка знялась у кліпі

17 Жовтня, 2018

Аня Петровська, магістрантка спеціальності «Журналістика», взяла участь у зніманні кліпу на пісню “Плакала” українського гурту “KAZKA”. На сьогодні відео має вже понад 10 мільйонів переглядів.

Фото з особистого архіву Ані

Пісня посідає перші позиції в чартах і входить в ТОП-10 на “iTunes” в Україні та ТОП-10 світового Shazam. Її слухають у Болгарії, Молдові, Росії, Литві, США, Японії, Великобританії та інших країнах.

Аня розповідає, що все почалося із участі в конкурсі від гурту «KAZKA». Потрібно було записати кавер на пісню «Плакала» або ж зняти фан-відео. Після чого додати на свою сторінку в соціальній мережі з відповідним хештегом – #KAZKAплакала. Аня виконала умови, тому залишалось лише чекати результатів.

– Відео ми зняли ще раніше. Згодом я побачила пост про цей конкурс і подумала, що ми вчасно створили кавер. Коли я чергового разу перевіряла пошту, то побачила там повідомлення від одного з організаторів: “Вітаю! Ви втрапили до числа фаворитів «KAZKA»», – розповідає дівчина.

Фото з особистого архіву дівчини

Аня Петровська зазначила, що знімання тривали всього 10 хвилин, але чекати початку їй довелось близько десяти годин. Дівчина говорить, що наразі знімання в цьому кліпі – одне з найбільших і найважливіших її досягнень.

– Це була така собі «недосяжна» мрія цього літа. Я дуже хотіла взяти участь, але до останнього не вірила, що це може зі мною трапитися. Завжди круто бути частинкою чогось великого й масштабного. А ця пісня – це прорив української музики, – додає музикантка. 

Вона також зазначила, що під час знімання відчула себе по-справжньому на своєму місці. Найбільше дівчині запам’ятався момент перед виходом.

– Біля мене стоїть візажист, стиліст, перукар. Коригують останні деталі. І тут я усвідомила, що мрії все-таки здійснюються. Варто просто дуже сильно захотіти й зробити для цього хоч щось. Ми відзняли два дублі, двічі прогнали пісню. Я одразу запитала, яка емоція потрібна. Режисерка відповіла, що сліз вони вже побачили достатньо. Тому просто будь собою, – розповідає Аня.

Зараз дівчина продовжує працювати над власним каналом на YouTube та своїми відео. 25 жовтня музикантка планує робити квартирник.

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

1 Листопада, 2018
ННІ УФСК відсвяткував Хелловін

Зомбі, вампіри, кажани та інші «монстри» зустрічали студентів, викладачів та гостей у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького 31 жовтня….

16 Жовтня, 2018
У ЧНУ пройшов День університету

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до святкування 98 річниці від дня заснування своєї альма-матер 12 жовтня. Святкові…

23 Травня, 2019
«Якщо зараз просто журналіст – то в майбутньому – головний редактор»

Читати книги – ось що вона любить найбільше. На її рахунку понад 180 прочитаних історій, але ще більше тих, які…

6 Вересня, 2019
Майбутні медійники поглибили знання з правозахисної журналістики

Студентки-журналістки та студент-піарник ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького взяли участь у другому фестивалі «Праволюдяність: Mediafest 2019». Захід відбувся у…