У ЧНУ пройшов День університету

16 Жовтня, 2018

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до святкування 98 річниці від дня заснування своєї альма-матер 12 жовтня. Святкові заходи відбулися на Університетській площі. Про це повідомляє наш кореспондент. 

Зі святом студентів та викладачів привітав ректор університету Олександр Черевко, працівники університету отримали відзнаки та нагороди: «Почесну відзнаку ректора», почесні грамоти та подяки університету.

– Я вірю в університет, я вірю в студентів, у викладачів. Нам є чим пишатися, бо ми маємо конкретні приклади успіху, – зазначив ректор.  

У програмі святкування Дня університету – врочиста лінійка, на якій звучали різноманітні музичні дарунки від вокального тріо «Гонта» Уманського національного університету імені Павла Тичини, вокального гурту Черкаського національного «Мелодія» й ансамблю «Черкащанка». Також відбулися різні квести та фотоконкурси, за які переможці отримали подарунки з емблемою університету.

Ігор Погрібний, директор ННІ української філології та соціальних комунікацій повідомив, що такі заходи сприяють тому, що студенти розкриваються, знаходить нових друзів.

– Я дуже радий, що святкування цього дня продовжується. Кожного року воно урізноманітнюється; проводять нові заходи, – сказав він.

У цей день першокурсники ЧНУ також пройшли традиційний ритуал посвяти. Кожен ННІ підготував цікаві номери, щоб представити свій навчально-науковий інститут чи факультет. Зокрема студенти показали сценки, музичні номери та флешмоби.

Враженнями ділиться першокурсниця спеціальності «Журналістика» Аліна Котолуп:

– Дуже сподобалось те, що зібралось справді багато людей. Я зрозуміла, що сім’я Черкаського національного шанує свої традиції. Завдяки таким заходам студенти можуть себе виявити та показати, на що вони здатні. Кожен інститут багато готувався, щоб створити цікавий номер.

 

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

21 Грудня, 2015
Журналістський експеримент, або Черкаси грошам не вірять

  Блогосфера  – це складова засобів масової інформації, що може бути представлена як у текстовому, так і у відеоформаті. Хоча…

3 Січня, 2020
Масштабні пожежі в Україні

Зношеність матеріальної бази й обладнання, порушення правил безпеки та людська безпечність призводять до надзвичайних ситуацій на складах, підприємствах та в…

6 Вересня, 2019
Майбутні медійники поглибили знання з правозахисної журналістики

Студентки-журналістки та студент-піарник ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького взяли участь у другому фестивалі «Праволюдяність: Mediafest 2019». Захід відбувся у…

12 Листопада, 2018
У ЧНУ відсвяткували День писемності

Студенти та викладачі ННІ УФСК долучилися до написання диктанту національної єдності в День української писемності. Захід відбувся в Черкаському національному…