У ЧНУ пройшов День університету

16 Жовтня, 2018

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до святкування 98 річниці від дня заснування своєї альма-матер 12 жовтня. Святкові заходи відбулися на Університетській площі. Про це повідомляє наш кореспондент. 

Зі святом студентів та викладачів привітав ректор університету Олександр Черевко, працівники університету отримали відзнаки та нагороди: «Почесну відзнаку ректора», почесні грамоти та подяки університету.

– Я вірю в університет, я вірю в студентів, у викладачів. Нам є чим пишатися, бо ми маємо конкретні приклади успіху, – зазначив ректор.  

У програмі святкування Дня університету – врочиста лінійка, на якій звучали різноманітні музичні дарунки від вокального тріо «Гонта» Уманського національного університету імені Павла Тичини, вокального гурту Черкаського національного «Мелодія» й ансамблю «Черкащанка». Також відбулися різні квести та фотоконкурси, за які переможці отримали подарунки з емблемою університету.

Ігор Погрібний, директор ННІ української філології та соціальних комунікацій повідомив, що такі заходи сприяють тому, що студенти розкриваються, знаходить нових друзів.

– Я дуже радий, що святкування цього дня продовжується. Кожного року воно урізноманітнюється; проводять нові заходи, – сказав він.

У цей день першокурсники ЧНУ також пройшли традиційний ритуал посвяти. Кожен ННІ підготував цікаві номери, щоб представити свій навчально-науковий інститут чи факультет. Зокрема студенти показали сценки, музичні номери та флешмоби.

Враженнями ділиться першокурсниця спеціальності «Журналістика» Аліна Котолуп:

– Дуже сподобалось те, що зібралось справді багато людей. Я зрозуміла, що сім’я Черкаського національного шанує свої традиції. Завдяки таким заходам студенти можуть себе виявити та показати, на що вони здатні. Кожен інститут багато готувався, щоб створити цікавий номер.

 

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

10 Червня, 2019
Робота стала життям, колеги – родиною

Вона відкрита та щира, готова прийти на допомогу до тих, хто потребує. Яна Тарасенко знайшла себе в соціальній журналістиці та…

15 Листопада, 2015
Тетяна Козловська: «Я бачу не якусь річ, а її деталі, вони мене надихають»

  «Вічність на півгодини» – таку назву має збірка віршів Тетяни Козловської, студентки-журналістки, яка навчається на другому курсі. Дівчина каже, що…

6 Січня, 2020
Активна позиція

  Палітра емоцій Артема Новікова під час нагородження в “Молодіжному ресурсному центрі” Книги − це мудрість, а спільна праця –…

7 Червня, 2019
Студенти-журналісти написали свої перші розслідування

На кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій триває проект “Erasmus+”, спрямований на вдосконалення навчальних програм та їхнього змістового наповнення. – Адаптуючись…