У ЧНУ пройшов День університету

16 Жовтня, 2018

Студенти-журналісти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилися до святкування 98 річниці від дня заснування своєї альма-матер 12 жовтня. Святкові заходи відбулися на Університетській площі. Про це повідомляє наш кореспондент. 

Зі святом студентів та викладачів привітав ректор університету Олександр Черевко, працівники університету отримали відзнаки та нагороди: «Почесну відзнаку ректора», почесні грамоти та подяки університету.

– Я вірю в університет, я вірю в студентів, у викладачів. Нам є чим пишатися, бо ми маємо конкретні приклади успіху, – зазначив ректор.  

У програмі святкування Дня університету – врочиста лінійка, на якій звучали різноманітні музичні дарунки від вокального тріо «Гонта» Уманського національного університету імені Павла Тичини, вокального гурту Черкаського національного «Мелодія» й ансамблю «Черкащанка». Також відбулися різні квести та фотоконкурси, за які переможці отримали подарунки з емблемою університету.

Ігор Погрібний, директор ННІ української філології та соціальних комунікацій повідомив, що такі заходи сприяють тому, що студенти розкриваються, знаходить нових друзів.

– Я дуже радий, що святкування цього дня продовжується. Кожного року воно урізноманітнюється; проводять нові заходи, – сказав він.

У цей день першокурсники ЧНУ також пройшли традиційний ритуал посвяти. Кожен ННІ підготував цікаві номери, щоб представити свій навчально-науковий інститут чи факультет. Зокрема студенти показали сценки, музичні номери та флешмоби.

Враженнями ділиться першокурсниця спеціальності «Журналістика» Аліна Котолуп:

– Дуже сподобалось те, що зібралось справді багато людей. Я зрозуміла, що сім’я Черкаського національного шанує свої традиції. Завдяки таким заходам студенти можуть себе виявити та показати, на що вони здатні. Кожен інститут багато готувався, щоб створити цікавий номер.

 

Світлана Небилиця

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

7 Червня, 2019
«Бути телеведучою – це те, до чого я прагну»

Після школи вона до останнього не знала, якою буде її майбутня професія. Бабуся хотіла, щоб онучка стала вчителькою або медичною…

30 Грудня, 2019
Флешмоби за участі рятувальників

Рятувальники завжди охоче долучаються до всеукраїнських і світових акцій, які дають змогу привернути увагу суспільства до важливих тем, та до…

4 Грудня, 2019
До ННІ УФСК завітали представники компанії «Manezh»

Подія відбулась 4 грудня у ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Зустріч пройшла за ініціативи кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Про це…

13 Червня, 2019
«Прагну розвиватися та реалізовуватися у цій професії»

В університеті вона зацікавилася телевізійною справою – і відтоді знімати, монтувати відео, писати закадровий текст до сюжетів – це ті…