Журналісти стали учасниками English-speaking club

11 Жовтня, 2018

Студенти та викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій взяли участь у воркшопі з американським журналістом. Зустрічі відбуваються у редакції газети «Нова Доба» щовівторка о 17.00. 

 

Волонтер Корпусу Миру Жан-Поль Рено прибув в Україну на запрошення благодійної організації «Від серця до серця». Жан-Поль раніше працював журналістом в одному з американських видань. У Черкасах він виконує навчальну-просвітницьку місію. Однією з видів його діяльності в місті є проведення розмовного клубу для журналістів. Тут говорять про різні види ЗМІ: друковані, аудіовізуальні, цифрові тощо. Кожного тижня учасники клубу обговорюють цікаві журналістські матеріали американських видань.  Також є можливість поспілкуватися з іншими іноземними журналістами за допомогою Skype. З перекладом допомагає черкаська журналістка Галина Березенко.

 

«Ми читаємо різні матеріали, обговорюємо їх. Якщо ти досконало не знаєш мови, то не варто хвилюватись. Перекладач допоможе в усьому розібратися, пояснить незнайомі слова, підкоректує вимову. Я вважаю, що спілкування у мовному середовищі є більш ефективним для вивчення іноземної. А також це дуже чудова нагода познайомитись і поспілкуватись з американським журналістом. Завжди потрібно проводити свій час з користю» – говорить Альона Войцеховська, студентка-журналістка 2 курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.

 

Руслана Костенко

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: