Журналісти розповіли про свою спеціальність на Дні міста

17 Вересня, 2018

Студенти спеціальності «Журналістика” та викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій взяли участь у просторі молодіжних активностей «Мрію бути профі» (виставки, майстер-класи, презентації, концертно-розважальні програми за участю вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв), що відбувся з нагоди дня міста Черкаси 15 вересня.

Старшокурсники разом із викладачами представляли свою спеціальність біля стенду, де кожен міг сфотографуватися на пам’ять. Вони розповідали охочим про особливості навчання на журналістських спеціальностях, а також пригощали гостей цукерками з цікавими висловами про майбутню професію. Студенти також пригостили «особливими» цукерками директора ННІ УФСК Ігоря Погрібного та ректора університету Олександра Черевка. Найбільше такі ласощі сподобались дітям, але також активно брали цукерки й дорослі. 

Про свої враження від заходу розповідає Олена Тютенко, студентка 4 курсу ННІ УФСК Черкаського національного: «Ми спочатку трохи змокли, а потім потомилися стояти кілька годин, проте було дуже весело. Особливо тоді, коли дівчата підходили, щоб розпитати про наш фах або ставали в чергу, щоб сфотографуватися з банером, на якому зображений студент-журналіст у телестудії, або, коли світилися щастям очі дітей та дорослих, які бачили цукерки й розуміли, що то безкоштовно. А також цікаво було подивитися на таку кількість студентів та різних навчальних закладів в одному місці».

Текст: Світлана Небилиця.

Фото: Владислава Громенко.

Позначки:Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи:

15 Листопада, 2019
До студентів-журналістів завітала Ірина Філенко

Випускниця-медійниця кафедри ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б. Хмельницького провела лекцію для студентів третього курсу спеціальності «журналістика»….

8 Січня, 2020
Жіночність. Сила

Вправи жіночної Анни Половинки зі зброєю Перша допомога – це необхідні вміння та практика Автор: Тетяна Мироненко, 2-М

27 Жовтня, 2019
Креатив і позитив: святкування Дня рекламника в ННІ УФСК

Майбутні акули рекламного бізнесу відзначили своє професійне свято. Захід відбувся 25 жовтня. Організаторами події виступили викладачі кафедри журналістики, реклами і…

15 Січня, 2020
Талант є в кожному

Дитяче захоплення Тетяни Завгородньої   Журналістка в творчому  процесі   Автор: Тетяна Мироненко, 2-М