Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку

28 Лютого, 2018

Медіамайстерня «LvivMediaCafé»:

        «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку».

 

16 та 17 березня у Львові у межах кінофестивалю короткометражних фільмів про роль медіа «Кіномедіа» відбудеться традиційна журналістська майстерня у популярному форматі worldcafe. Тема майстерні – «Соціальні мережі – драйвер проектів розвитку».

 

LvivMediaCafé – це унікальне поєднання майстер-класів, брейнстормінгів, групових активностей за  участі відомих українських громадських активістів, знаних журналістів, провідних фахівцівіз медіа комунікацій, медіа-тренерів. За результатами учасники навчаться планувати  просування свого проекту у соціальних мережах та підготують перший проект такого плану. У межах інтенсиву будуть розкриті такі теми:

  • Якою повинна бути візуалізація ідеї та з чого потрібно почати;
  • Як не зламатись та не втратити ідею під впливом негативних коментарів;
  • Як знайти свою цільову аудиторію;
  • Як використовувати Інтернет-платформи на свою користь;
  • Чому треба говорити у соцмережах та як це робити;
  • Як створити правильне відео для соціальних мереж та в чому головні переваги відеоконтенту.

 

До участі в медіамайстерні «LvivMediaCafé» запрошуємо як індивідуальних учасників, так і команди, які обов’язково повинні:

  • бути студентами І-IV курсів або магістрами,
  • бути ініціаторами, авторами чи активістами проектів розвитку, що мають важливу соціальну місію,
  • оформити реєстраційну заявку до 4 березня за покликанням https://goo.gl/forms/9CYjyeXbcYw21wzX2

 

Проекти та ідеї можуть бути спрямовані на благодійність; покращення існування студентської громади; вдосконалення екологічної ситуації в країні та конкретних містах; розвиток маленьких містечок та сіл; допомогу незахищеним верствам населення; захист та підтримку ЛГБТ руху в країні; підвищення якості життя жителів України; поводження з відходами, тощо.

 

Також учасники повинні мати з собою одну з опцій: власний ноутбук, нетбук, планшет чи смартфон для виконання практичних завдань. Доступ до Інтернету буде забезпечений в місці проведення тренінгу.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Участь у медіамайстерні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами, обідом та проживанням. Відшкодування проїзду учасникам відбуватиметься на підставі квитків.

Дата проведення LvivMediaCafe – 16-17 березня 2018 року (м. Львів)

 

Найкращі проектні роботи братимуть участь

у конкурсній частині цьогорічного фестивалю «Кіномедіа»


«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). Інформаційні  партнери фестивалю:  Детектор медіа, uFest.in.ua, ГУРТ, CinemaHall, Експеримент, Режисер.Орг, ФРІ, Today.kiev.ua, НСКУ,  НАШ КИЕВ, Бюро Української Кіножурналістики (БУК), Радіо Аристократи.

 

Контакти:

project@nam.com.ua

www.kinomedia.in.ua

Facebook та Instagram: @kinomedia.festivalКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: