Які враження залишились у студентів від навчальної журналістської практики?

22 Лютого, 2018

Навчальна практика студентів-журналістів  у ЧНУ ім. Б.Хмельницького проходила з 5 до 16 лютого.

Студенти другого та третього курсів повернулись на навчання з зимової практики. Для другокурсників це перша практика, старшокурсники вже були на практиці в минулих роках.

Ми вирішили запитати про враження від практики у студентів-журналістів:

Дар`я Роженкова, 2-Ж1

Мені дуже сподобалося проходити практику в черкаській газеті “Нова Доба”. По-перше, мене приємно здивувала атмосфера в редакції. Всі привітні, люб’язні, не проти пожартувати одне з одного. По-друге, кореспонденти справді професіонали. У них хочеться вчитися, запитувати, дізнаватися про якісь практичні моменти в роботі.  За цей час я побувала і просто на виставках, і на прес-конференції, прес-брифінгу, навіть побувала на території Дахнівського та Свидівського лісництв, коли була у прес-турі. Емоцій дуже багато. Чекаю третього курсу, де ми почнемо вивчати аналітичні жанри, щоб спробувати себе у написанні проблемних матеріалів.

Владислава Громенко, 3-Ж

У цьому році мені випала нагода проходити практику в інтернет виданні «in.ck.ua», чому я дуже була рада…Перше враження від самого видання – це дружній і великий колектив, на практику я приходила як додому або як в гості, приходиш, узуваєш капці, готуєш чай або каву, сідаєш за зручне робоче місце і вже все тебе налаштовує на роботу. Мені подобалося бути в курсі всіх культурних новин міста, більшість подій ми з напарницею відвідували, знайомилися з новими людьми, також я вдосконалювалася у фоторепортажах. Це був гарний досвід, нарешті в мене хоч трошечки виходить писати про  якісь культурні події.

Ганна Корнієнко, 2-Ж2

Я проходила практику на “Прочерку”. Мені сподобалось там працювати. Серед переваг – відносно вільний графік, я можу сама обирати, коли піду проводити, наприклад, опитування, коли – репортаж. Також важливо те, що я писала матеріали на ті теми, які дійсно мені були цікаві.

Дарина Вовченко, 3-Ж

Проходила практику в прес-службі міської ради. Враження лише позитивні. Мені давали завдання і теми для матеріалів, враховуючи мої інтереси, давали можливість вибору. За два тижні я встигла написати матеріали на соціальну, медичну, спортивну та інші тематики. Я не скажу, що покращила навички написання журналістських матеріалів. Але, як мінімум, я стала більш обізнаною в певних суспільно-значущих темах і розширила кругозір.

Юлія Зарудніцька, 2-Ж1

Я проходила практику у редакції районної газети “Шполянські вісті”. Мені дуже сподобалось бути одним із штатних журналістів. Це надзвичайно цікава, але кропітка робота. Працівники редакції невпинно працюють протягом дня. Майже щодня, по обіді, до редакції приходили кілька дописувачів похилого віку. Зізнатися, була приємно здивована тим, що журналісти відкладали всі свої справи і з повагою читали матеріали. Ставлення до мене було доброзичливе. Мене одразу прийняли в колектив, допомагали в написанні матеріалів. До речі, завжди турбувалися про мій стан і сон, це завжди підіймало мені настрій.

Анастасія Вязьміна, Олексій Мойсієнко 2Ж-1Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: