Профорієтнаційна робота кафедри журналістики триває

7 Лютого, 2018

Викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Світлана Коваль разом зі студентами та випускниками спеціальності “Журналістика” поспілкувалися з одинадцятикласниками щодо переваг журналістської освіти в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

 

 

 

Зустріч відбулася з учнями 11 класів Черкаського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю №34” та Черкаської гімназії №31. Майбутні абітурієнти дізналися про умови навчання студентів-журналістів, про можливості  працевлаштування, досягнення випускників.

 

 

 

Своїми враженнями про навчання за спеціальністю “Журналістика” поділилася студентка 3 курсу Єва Кравчук, а студент 1 курсу спеціалізації “Реклама та PR у медіагалузі” Артем Новіков дав поради щодо успішного складання ЗНО та правильного вибору навчального закладу.  Учні також переглянули відеороботи  студентів про медіафах.

 

 

Про можливості працювати і навчатися одночасно,  змогу вдосконалювати практичні навички  в сучасній телестудії університету та про перспективи працевлаштування після закінчення ВНЗ розповіла випускниця магістратури з журналістики, а нині телеведуча ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція», Юлія Норовкова. 

 

 

Сподіваємося, що серед школярів будуть і наші майбутні студенти-журналісти!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо за допомогу в організації зустрічі заступнику директора з виховної роботи Черкаської гімназії №31 Світлані Василівні Бондар  та педагогу-організатору Черкаського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей спортивного профілю №34″ Наталії Анатоліївні Боровик.

Фото – Єва КравчукКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: