Студенти-журналісти відвідали всеукраїнський телеканал

26 Грудня, 2017

На 112 каналі побували майбутні журналісти 16 грудня. Про це повідомляє наш кореспондент .

Екскурсію для студентів провела випускниця нашого ННІ – Юлія Галушка, відома телеведуча та журналістка. Вона працювала на телеканалах ВІККА, Перший Національний, Україна. Але саме на 112, як зазначила сама Юлія, вона знайшла своє місце, свою другу сім’ю.

Почали екскурсію з четвертого поверху, на якому студенти занурилися в робочу атмосферу: відкритий ньюзрум, монтажки. Але найцікавішим тут був макет усього телеканалу. Юлія розповіла про найсучасніше обладнання та умови у яких працюють на 112, проілюструвавши це все на відео.

Майбутні журналісти також змогли відчути усю атмосферу каналу, який ніколи не спить. Вони побували всюди від гримерки до студії, у якій безперервно йде прямий ефір.

Також Юлія розповіла студентам про «механізм» інформаційного каналу.

«У нас безперервно йде прямий ефір. Із 6 години ранку і до опів-на-першу ночі. Коли є якісь екстрені та важливі новини, ми залишаємось в ефірі до третьої або навіть четвертої ранку. Можна сказати, що наш канал ніколи не спить», – зазначила Юля Галушка.

На екскурсії побували студенти першого курсу спеціальностей «Журналістика» та «Реклама та PR у медіагалузі», студенти-журналісти другого курсу та магістранти спеціальності «Медіакомунікації» .

«Мені дуже сподобалось. Технічне обладння на каналі на високому рівні. Також сподобалась дружня, робоча атмосфера. Якщо буде можливість, то поїду туди на практику», – поділився своїми враженнями першокурсник Володимир Баранник.

Юлія Глизь 2ж2Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: