Журналістка СТБ поділилась із студентами секретами телевиробництва

22 Грудня, 2017

Яна Тарасенко 26 жовтня провела лекцію-тренінг для журналістів першого курсу. Про це повідомляє наш кореспондент.

Зустріч відбулась у межах курсу “Журналістський фах”, де студенти першого курсу вивчали тему “Джерела інформації”. Яна розповідала багато випадків із свого життя. Ділилася корисними порадами щодо того як шукати експертів, героїв. Як працювати з документами та архівами. Журналістка також давала поради щодо написання перших матеріалів.


Найцікавішими для студентів було звісно ж розповіді про особливості роботи на загальноукраїнському телеканалі. За словами Яни працювати на СТБ спочатку тяжко і дуже виснажливо, але коли звикаєш до швидкого, навіть скаженого темпу роботи, то все здається не так і важко. Також журналістка продемонструвала кілька синопсисів з власних програм, де показана історія людини.А також розповіла як розговорити людини навіть на найпотаємнішу тему.
По закінченню лекцій, гостя також поділилась враженнями від сьогоднішньої зустрічі. Вона зауважила, що була б не проти частіше проводити такі тренінги “молодому поколінню”.
“Дуже сподобалось, що діти уважно слухали, ставили питання. Це значить, що це у них в голові і вони цікавляться цим. Мені приємно було працювати у цій аудиторії” — зазначила Яна.


Першокурсники вже на перерві після лекцій оточили журналістку з питаннями про працевлаштування та практику. Однією з найактивніших була Аліна Копійко, студентка 1-Ж курсу.
“Яна дала нам дуже цікаву та корисну інформацію. Хоча ми впродовж цих двох місяців вивчали багато теоретичних питань, вона розповіла нам такі деталі, яких у теорії ми б не змогли знайти. Найцікавішим були саме приклади з її власної роботи” — поділилась своїми враженнями Аліна Копійко.
Юлія Глизь 2-Ж2 

Фото: Максим НіколаєвКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: