Що Ви робите, аби не захворіти в цю пору року?

18 Грудня, 2017

Випадки респіраторних захворювань все збільшуються. У зв’язку з несприятливою погодою та слабким імунітетом людей, є ризик захворіти.

Тому ми вирішили дізнатися, що черкасці роблять для того, щоб уберегти себе від хвороб в осінньо-зимовий період.

  • Дмитро Коліженко, 18 років, студент

Я нічого особливого не роблю. У мене вироблений імунітет до вірусних захворювань, але щоб перестрахуватися, я приймаю певні міри. Стараюся тепло одягатися, більше ходити пішки. Також пю чай з лимоном, іноді навіть з медом, хоч і не дуже його люблю. Регулярно їм часник та цибулю. Ще намагаюся щодня пити вітаміни для зміцнення імунітету.

 

 

 

 

Тетяна Романюк, 21 рік, студентка

Я дуже часто хворію, тому намагаюся запобігти цьому. Щодня їм вітаміни: яблука, апельсини, банани. Також завжди тепло одягаюся й щовечора гуляю на свіжому повітрі. Полюбляю пити чай з домашнім варенням або з м’ятою.

 

 

 

 

 

Микола Колінка, 63 роки, пенсіонер

До цих хвороб у мене вже сформувався імунітет. Все, що я роблю, це їм на вечір часник з салом і запиваю це все імбирним чаєм. Раніше, ще пив горілку з перцем, але зараз вже покинув це діло.

 

 

 

 

 

Богдан Матвієнко, 21 рік, студент

Ще з дитинства я кожної осені пю вітаміни «Ревіт» для покращення імунітету. Також стараюся не їздити в громадському транспорті, адже там найлегше заразитися. І звичайно, завжди тепло одягаюся.

 

 

 

 

 

Лариса Гуртова, 68 років, пенсіонерка

Я виходжу кожен день на вулицю дихати свіжим повітрям, незважаючи на погоду. Також ходжу босоніж по квартирі і омиваю ноги холодною водою (таким чином загартовуюся). Восени і взимку споживаю обліпихове варення та їм регулярно грецькі горіхи. Якщо відчуваю перші симптоми хвороби, то мажу ніс в середині і зовні спиртовим розчином прополісу.

 

 

 

 

Автор: Нінель Власенко, 2ж-2



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: