Як студенти повинні поводитися в бібліотеці

18 Грудня, 2017

 До ЧНУ ім. Богдана Хмельницького у цьому році вступило 2158 першокурсників, – про це повідомляє кореспондент. Для ефективнішого навчання та складання сесії студентам радять частіше заходити до наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича.

Відповідно до витягу із правил користування книгами та іншими виданнями у науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького студенти мають виконувати такі правила:

  • дбайливо ставитися до книг та інших видань;
  • не робити у книгах ніяк позначок;
  • не виривати і не заломлювати сторінки;
  • не виносити літературу фонду читальних залів за межі бібліотеки;
  • не виймати карток із каталогу та картотеки.

За порушення правил користування книгами студенти нестимуть таку відповідальність:

  • читачі, які заподіяли шкоду книгам та іншим документам, повинні їх відновити за допомогою ксерокопіювання;
  • за втрачену книгу передбачена матеріальна відповідальність відповідно до Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», що зобов’язує читача замінити рівноцінною або відшкодувати її ринкову вартість.

«За пошкодження чи втрату підручника є штрафні санкції у вигляді заміни книги аналогічною чи схожою за змістом. Також вона має відповідати вартості та рівноцінності втраченого чи пошкодженого підручника. Якщо ж пошкодили дуже цінний примірник, то його намагаються відновити: зробити копію або в крайньому разі – склеїти. Ніяких трудових покарань ми не використовуємо, лише застосовуємо штрафні санкції», – каже Надія Демченко, завідувач інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича.

Автор: Нінель Власенко, 2ж-2

Фото взято з інтернету

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: