У ННІ УФСК нагородили переможців мовно-літературних конкурсів

6 Грудня, 2017

Нагородження переможців та учасників І-го етапу восьмого Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка та четвертого загальнонаціонального етапу вісімнадцятого Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика відбулося  30 листопада в Черкаському національному.

За підсумками, у конкурсі ім. Т. Шевченка перше місце виборола Анна Бондаренко (6-Б), друге місце – Анна Таран (1-А), третє місце здобули Вікторія Вовк (6-Б), Валентина Білоножко (6-Б), Аліна Шевчук (4-Б), Анжела Савченко (4-В), Марина Іванова (6-Б) та Анжеліка Головачова (3-Р). А от переможцями конкурсу ім. Петра Яцика стали: Тетяна Чернова (3-Б), яка посіла перше місце, Вероніка Скрипай (3-Б) – друге місце, Валерія Люлько (3-Б)  –  третє місце.

На початку нагородження директор ННІ УФСК Ігор Погрібний подякував усім учасникам та привітав переможців олімпіад, а також побажав успіху в наступних етапах, як обласному, так і всеукраїнському.

«Листопад у нас завжди  насичений змагальним духом серед студентства. Конкурси уже давно стали традиційними, але зовсім не є формальними. Така тяглість у часі зробила з цих заходів святкові дійства. Учні на них чекають і з радістю беруть участь, хоч і розуміють, що переможцями всі не можуть бути. Очевидно, усвідомлення самої причетності до конкурсу вже створює атмосферу святковості й моральної втіхи», – зазначив Ігор Погрібний.

Своїми враженнями поділилася студентка-магістрантка 6-Б курсу Вікторія Вовк: «Конкурсне завдання виявилося дуже креативним, цікаво було перевірити свої здібності. Узагалі, такі заходи – це гарна перевірка й стимул до вдосконалення. Третє місце –  гарний результат, але не привід розслаблятися, тому буду розвивати свою творчість і надалі».

 

Автор: Валентина Бабенко, 2 Ж-1

Фото: Руслан Крижанівський, 2-Р 

За інформацією офіційного сайту ННІ УФСК  Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: