В інституті УФСК назвали імена переможців в конкурсі ім. П. Яцика

6 Грудня, 2017

Студентки 3-Б курсу навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій перемогли в конкурсі знавців рідної мови, який відбувся 10 листопада.

 Переможцями IV загальнонаціонального етапу XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика стали Чернова Тетяна, Скрипай Віроніка та Люлько Валерія. Студентки посіли, відповідно, перше, друге та третє місця.

За словами організаторів конкурсу, студенти впоралися із поставленими завданнями, розкривши не лише свої знання, а й продемонструвавши творчі нахили.

«Завдання були творчого характеру, передбачені не тільки виявити знання української мови, а й здатність студентів глибоко мислити, розуміти ті чи ті філологічні поняття. Найскладнішими для студентів виявилися ті завдання, що вимагали знання орфоепії» – зазначила Тетяна Щербина, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики.

У свою чергу студентка, яка посіла 2-ге місце, наголосила, що враження від конкурсу залишилися лише позитивні.

«Я взяла участь у конкурсі, тому що обожнюю той момент, коли розумію: нарешті довела собі, на що спроможна. Завдання були цікаві: поставити наголоси, відредагувати словосполучення, виконати синтаксичний розбір речення, написати гумореску тощо. Враження від конкурсу позитивні, особливо від результату, бо це значить, що я знайшла своє покликання і можу точно сказати: я на своєму місці», – ділиться враженнями одна з переможців, Віроніка Скрипай.

Автор: Анна Корнієнко, 2 Ж-2

Фотограф: Руслан Крижанівський, 2-Р

За інформацією офіційного сайту ННІ УФСККоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: