Як боротися зі стресом під час сесії?

5 Грудня, 2017

Наближається зимова сесія. У цей період більшість студентів відчувають емоційну напругу та переживання. Про те, як скласти іспити без втрати нервових клітин ми вирішили дізнатися у студентів ЧНУ імені Б. Хмельницького.

Дмитро Волошин, 18 років, студент ННІ УФСК

­­– Мій спосіб – читання. Зазвичай я беру книгу, готую улюблений чай та відключаюся від зовнішнього світу щонайменше на півгодини. Книга допомагає вгамувати негативні емоції та позбутися напруження.

 

 

 

 

 

Ксенія Кондратішина, 19 років, студентка ННІ УФСК

 – Щоб відпочити від розумового навантаження, я займаюся спортом. Часто ходжу в спортзал. Позитивні думки під час тренувань лише мотивують. Фізичні вправи неабияк допомагають позбутися стресу.

 

 

 

 

Вагін Дарина, 19 років, студентка ННІ природничих наук

–  Один із ефективних методів – розмальовка-антистрес. Вони дуже популярні та продаються мало не в усіх книжкових магазинах. Я зосереджуюся на малюнку, заспокоююся та розслабляюся.

 

 

 

 

 

Дарина Федорова, 20 років, ННІ історії та філософії

– Нерідко я слухаю класичну музику. Вона найкраще допомагає швидко впоратися із завданнями. Також це покращує сон та знижує рівень стресу.

 

 

 

 

 

Крістіна Орел, 23 роки, медіафахівець першого ступеня у відділі зв’язків із громадськістю

– Солодощі завжди сприяють поліпшенню настрою. Тому для мене гаряче лате із шоколадними крихітками та кекси із джемом позитивно впливають на мій психологічний стан.

 

 

 

 

 

Автор: Наталія Кузнєцова, студентка 2 Ж-1

Картинка

 

 

 

 

 

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: