У Черкасах відбулася “ЧеЧитка” віршів

4 Грудня, 2017

«ЧеЧитка віршів» пройшла 30 листопада в теарт-студії «PROtest». Захід  пройшов за сприяння МО «Книжковий Маестро».

На поетичному вечорі свої вірш декламувала активна молодь Черкас, серед них і студенти ННІ УФСК: Альона Ліщук, Юлія Скорик, Валентина Білоножко. За муузичну атмосферу вечора відповідали Анна Петровська, яка виконала авторську пісню «Прощай, Амур» і «Sweater Weather» і нещодавно створений, проте дуже активний гурт «Double lucky» Руслана Билини та Ольги Майбороди. Вони заспівали кавер на пісні «Небо», гурту Один в каное та «Get Lucky» від Daft Punk. Також відвідувачі змогли поласувати смачним печивом та чаєм, насолоджуючись гарними віршами молодих поетів.

Окрім поетів, на заході були й ті, кому просто цікаво подивитися та послухати вірші. Однією з таких гостей була Дар’я Роженкова, студентка Черкаського Національного університету імені Богдана Хмельницького.

«На «ЧеЧитці» я відкрила деяких людей з іншого боку. Неочікувала, що вони можуть бути такими талановитими, щирими. Своїми віршами вони не змінюють світ, але роблять його набагато краще!», – розповідає Дар’я Роженкова.

Своїми враженнями від літературного вечора, поділилася Анна Тиха, організатор заходу, студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій:

«Вдалося все, що запланували. Приємно здивувало, що багато молоді відгукнулося і долучилося до нашого заходу. Також, ми отримали безцінний досвід та натхнення. Тепер у нас повно ідей, які ми плануємо втілити найближчим часом. Нам ще є, що вам показати. Тому слідкуйте за нашими анонсами», – говорить Анна Тиха.

За інформацією сайту ННІ УФСК

 

Автор: Іван Дерманчук

Фото: Дар’я Роженкова

Відео: Іван ДерманчукКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: