Студенти Черкаського Національного університету вшанували пам`ять героїв Майдану

5 Грудня, 2017

21 листопада студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій влаштували на своєму поверсі показ відео, присвячених подіям Майдану.

Саме у цей день Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Організатором цього заходу стала студентська рада ННІ української філології та соціальний комунікацій. На перерві, вже після першої пари, всі охочі зібралися біля проектору та з болем згадували страшні події 2013 року.

«Хоча це і було зовсім недавно, але вже встигло забутись студентами, бо люди звикли до війни, ті події на Майдані теж майже для кожного стали забутим минулим. Саме тому ми вирішили нагадати студентству про ті страшні події, про кров, яку пролили наші однолітки заради майбутнього. Ми повинні пам’ятати про це, вшановувати тих, хто стояв до кінця і брати з них приклад. Бо саме ми будуємо майбутню Україну» – говорить заступник голови студентської ради ННІ УФСК Ольга Войцешук.

 «Якщо Помаранчеву революцію більшість із нас пам`ятають погано через юний вік, то Революція Гідності проходила у нас на очах. Ми засинали і прокидались з думками про тих, хто зараз бореться за наші права і свободу.  Україна ніколи не забуде тієї болі, і того жаху, який всім нам довелось пережити», – ділиться емоціями староста 1-Р Наталія Напорко.

Хтось із сумом вдивлявся в показані відео, а хтось ледь стримував сльози. Студенти та викладачі не проходили повз, та не залишилися байдужими.

Ми – покоління, яке пам`ятає!

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марина Борисенко, студентка 2 Ж-2

Фото: Руслан Крижанівський, студент 2-РКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: