«Прагнемо поїхати на чемпіонат світу» – Ярослав Бойко

4 Грудня, 2017

Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» відбувся з 9 по 12 листопада в Києві. Студент Черкаського національного Ярослав Бойко посів 2 місце зі своєю командою. Щоб дізнатися подробиці чемпіонату, вирішив особисто з ним поспілкуватися.

Привіт! Як довго тривала підготовка твоєї команди до чемпіонату?

– До чемпіонату України в Києві ми готувалися приблизно три місяці. Чотири рази на тиждень виходили тренуватись на воду, а в інші дні займалися фізичною підготовкою. За період підготовки брали участь у  змаганнях у різних містах, на яких посідали призові місця, але ці змагання не є рейтинговими, тобто це були підготовчі змагання перед чемпіонатом України в Києві.

 

 

 

 

– Як відбувалась організація турніру?

– Організація турніру – це не проста робота, адже потрібно було привести достатню кількість човнів з усієї України, а це займає немало часу. Треба підготувати дистанцію, запросити суддів, ознайомити учасників з регламентом проведення змагань, забезпечити місцем проживання учасників та закупити необхідне спорядження.

– Що можеш сказати про рівень черкаських спортсменів порівняно зі спортсменами інших міст?

–Черкаські спортсмени мають непоганий рівень підготовки, тому що протягом року ми стабільно показуємо гарний результат та привозимо медалі практично з усіх змагань. Цього року деякі наші спортсмени брали участь у чемпіонаті світу в складі збірної України, який відбувався в Угорщині. Там вони вибороли багато медалей та посіли друге загальнокомандне місце.

– Наскільки задоволеною результатом залишилась твоя команда?

– У цілому наша команда залишилась задоволеною результатом, адже ми посіли третє загальне місце на Чемпіонаті України серед 12 команд, хоча могли посісти й друге місце, але, як кажуть, як працювали, такий і результат

– Які цілі тепер ставить перед собою команда?

– На наступний рік у нас багато серйозних цілей. По-перше, прагнемо поїхати на клубний чемпіонат світу, який відбудеться в Німеччині та показати гарний результат. По-друге – це підготовка наших спортсменів до рівня збірної України. По-третє, потрібно покращити свій результат на Чемпіонаті України.

Олексій Мойсієнко 2Ж-1



Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: