Майбутні рекламники зустрілися з психологом Оксаною Трухан

29 Листопада, 2017

Тренінг з адаптації до ВНЗ відбувся 14 листопада в Черкаському національному, – повідомляє Наталія Ковтун, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики, реклами і PR-технологій. Захід відбувся за сприяння Ганни Клименко-Синьоок, заступника директора з виховної роботи ННІ УФСК.

Оксана Турхан,  кандидат психологічних наук, доцент, голова правління  ГО «Центр допомоги та розвитку «Простір», розповіла, як правильно та раціонально планувати свій час. Крім того, психолог поділилася зі студентами методами боротьби з лінощами, а також дала поради щодо вироблення в собі вольових якостей та розкрила секрети подолання депресії.

«Мені дуже сподобалася зустріч. Оксана В’ячеславівна зрозумілою для нас мовою розповідала про різні психологічні техніки. Давала змістовні та вичерпні відповіді на питання, ілюструвала все прикладами, тому було цікаво її слухати», – сказав Віталій Яремчук, студент 1-ПP

Тетяна Завгородня, студентка 1-ПP, додала: «Я спочатку була досить скептично налаштована, але психолог «розтопила» моє серце. Дуже хотілося б поспілкуватися з нею знов».

«Традиційно для першокурсників ми запрошуємо психолога. Такі заходи потрібні для поліпшення адаптації студентів до вищого навчального закладу. Також, першокурсники  мають змогу запитати фахівця про те, що їх дійсно хвилює. Цього разу, вони поцікавилися специфікою психології реклами і дізналися багато корисного щодо своєї майбутньої професії», – повідомила куратор групи, Наталія Ковтун.

Автор: Дар’я Роженкова 2 Ж-1

Фото: Артем Новіков, 1-ПР

За інформацією сайту ННІ УФСК

 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: