Що Ви хотіли б почути на радіо?

21 Листопада, 2017

Програма до дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України прозвучала 16 листопада в першому корпусі Черкаського національного. Її  підготували студенти 2 Ж-2 Валентина і Дмитро Купрій, та Сергій Чернець. Ми вирішили поспілкуватися з цільовою аудиторією і дізнатися, як вони ставляться до студентського радіо і програми на яку тематику хотіли б почути

 

Тетяна, студентка 1-PR

Я уважно слухаю кожен радіоефір. Дуже сподобалася передача про музичний хіт парад. Хотілося б почути про електронні ресурси, або якісь програми, що допомагають студентам у навчанні.

 

Ніна Іванівна, технічний працівник ЧНУ

Радіо безперечно потрібне. Правда іноді воно дуже «хрипить» і шумить. Цікаво було почути про діяльність Студради або привітання з днем народження. Також хочеться більше українських пісень.

 

 

Руслан Крижанівський, студент 2-Р

Радіо ЧНУ мені дуже подобається, бо студенти можуть проявити себе, а це гарний досвід. Мені хотілося б почути програми пізнавальної тематики, як правильно ставити голос або щось на кшталт цього. Також цікаво було б почути про подорожі. Це завжди актуально!

 

Кристина, фахівець першої категорії, відділ інформації та зв’язків із громадськістю

Радіо Черкаського національного мені дуже подобається. Видно, що студенти працюють над своєю вимовою, вдосконалюють свої вміння. Хотілося б почути цікаві історії із життя студентів та викладачів.

 

 

Вікторія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови

Я коли слухаю радіопередачу, то розумію, що працюю серед креативних, дуже розумних студентів, які постійно чимось цікавляться. Мені хотілось би почути те, що безпосередньо стосується молоді: про їхні музичні уподобання, щоб вони хотіли змінити в своєму навчанні, над якими проектами працюють.

 

 

Анастасія, студентка 3-Р

Інколи мені дуже подобається, а іноді навіть нудно слухати радіо, бо не цікаві тексти. А також завжди відчувається, коли читають текст, а не ведуть щиру розмову. Хотілося б  більше музики або програм на музичну тематику.

 

 

Автор: Дар’я Роженкова, 2 Ж-1Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: