«Докладемо максимум зусиль для того аби наш інститут став кращим!» – Марина Савченко

22 Листопада, 2017

Щорічні вибори до студентської ради відбулися 18 жовтня. Цьогоріч посаду голови студентської ради ННІ УФСК обійняла Марини Савченко, студентка 3-А курсу. Тож я вирішила поспілкуватися з Мариною про найближчі плани Студради та її враження від результатів виборів.

Привіт, Марино! Ти вже не вперше здобула перемогу. Які емоції були, коли дізналася результати?

Свою кандидатуру на цьогорічні вибори подавала свідомо. Знала, що мене чекає. Результатами була приємно здивована. Чесно, я навіть не очікувала, що такі кількість віддасть за мене свій голос. У день виборів трішки хвилювалась, але, дізнавшись результати, зрозуміла, що мої тривоги марні.

На твою думку, чому велику кількість голосів віддали саме за тебе?

Багато хто вже знає мене. Можливо, це через те, що я була єдиним кандидатом, складно відповісти.

Вже спрацювалися з новою командою?

Новообрана рада інституту вже в повному складі розпочала свою роботу. Командою дуже задоволена. Цього року до складу ввійшли переважно студенти першого курсу. Це активні, творчі та креативні студенти. Молодь, яка прагне працювати. Дехто вже навіть має свої власні ідеї та прагне реалізувати їх. Як керівник, я завжди допоможу, підтримаю, скерую. Надіюсь, що ми станемо сильною командою.

З якими проблемами стикалася у ході діяльності студентської ради?

 Головною проблемою, на мою думку, є інертність наших студентів. Надзвичайно складно примусити їх щось зробити. Більшості нічого не треба.

Які акції зі студрадою ви провели минулого року?

 Заходи до Дня студента, випускні магістрів та бакалаврів, День інституту в Сокирно, купу благодійних акцій, День вишиванки – інститутський флешмоб.

Який захід сподобалося планувати найбільше?

 День інституту. Для мене це найяскравіша подія того року. Класно від того, що частина інституту відпочиває разом. Усім весело: ми готували кашу, влаштовували естафети. До речі, хороша можливість поспілкуватись з викладачами в невимушеній атмосфері.

 Які заходи студентська рада планує на майбутньому?

Вже зараз ми готуємось до Дня студента. Плануємо провести лотерею. Цього року призи обіцяють бути цікавішими. За традицією прикрашаємо поверх. Ми поки починаємо свою роботу. Докладемо максимум зусиль для того аби наш інститут став кращим! Хочеться працювати. Хочеться втілити в життя те, що не встигла зробити минулого року.

 Автор: Іра Іванова, 2 Ж-1

Фото взято з офіційної сторінки Марини Савченко


 Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: