Майбутні журналісти відвідали студію місцевої радіостанції

19 Листопада, 2017

Екскурсія до Філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Черкаська регіональна дирекція» відбулася 16 листопада зі студентами ННІ УФСК, – про це повідомляє наш кореспондент.

Екскурсія почалася з «операторської» та «монтажної» студій, де студенти мали змогу поспостерігали за процесом монтування та випуску телерадіопрограм.

«Сьогодні журналіст повинен бути універсальним. Володіти мікрофоном не тільки перед камерою, але й збирати інформацію для радіоефіру, говорить Вікторія Шапошник, завідувач редакції інформаційно-аналітичних програм радіомовлення. – Тобто бути «майстром на всі руки!»

Студенти побачили, де проходить запис та монтаж радіопрограм, з яких у прямому ефірі передають новини Черкащини. 

«Нас познайомили з безпосереднім процесом створення радіопередач, із людьми, які їх озвучують та монтують. Дізналися про лінійний та нелінійний монтаж. Було цікаво спостерігати за робочим процесом справжніх професіоналів. Після таких екскурсій і самому хочеться бути працівником подібної студії», – ділиться своїми враженнями, студентка-першокурсниця, Тетяна Завгородня.

Разом із студентами, за процесом створення радійних випусків спостерігали й викладачі кафедри журналістики, реклами і PR-технологій – кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Наталя Ковтун та Олеся Нестеренко.

«Як виявилося, студенти-журналісти, рекламними, піарщики, ще не були в подібних студіях і виявили велике бажання познайомитися з ними поближче. До них приєдналися і магістри. Тому, ми завітали саме на професійне свято – День телебачення, радіо та зв’язку. Я думаю, що 16 листопада запам’ятається їм, як майбутнє професійне свято. Сподіваюся, що учням було цікаво слухати та вони запам’ятали для себе багато корисного», – говорить організатор екскурсії Наталія Ковтун.

Автор: Іван Дерманчук 2 Ж-1

Фото: Дар’я Роженкова 2 Ж-1

За інформацією ННІ УФСККоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: