Студенти ННІ УФСК відвідали презентацію книг Івана Артазея

15 Листопада, 2017

Захід відбувся 14 листопада в науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Волинський письменник представив присутнім п’ять книг: «Незахищені», «Очевидність», «Занепокоєний Дніпро»,

« Повне зібрання творів» та новий виробничий роман «Молоді паростки». На зустрічі автор розповів, що всі його романи є автобіографічними та створені для того, щоб навчити людей жити небідно та мудро. Та наголосив  на тому, що процвітаючою свою державу зробить лише той українець, який боротиметься за свій народ.  Наостанок, письменник подарував свої книги з автографом бібліотеці, а також усім охочим.

Своїми враженнями поділилася студентка 2-Ж1 Дар’я Роженкова: «Мені сподобалася ця зустріч, бо письменник порушив історично важливі питання України. Він зміг зацікавити і мені захотілося прочитала його роман “Очевидність”, тому що у творі автор  передав події зі свого життя».

«Метою зустрічі було ознайомитися з таким сегментом літератури, яка приближена до сьогоденної суперечливої і драматичної української історії. Антуан де Сент-Екзюпері сказав, що найвища розкіш – це людське спілкування. Тому студентам потрібно відвідувати найрізноманітніші зустрічі, тренінги, бо перш за все, такі заходи мають пізнавальну функцію», – зазначив Григорій Голиш, доцент, кандидат історичних наук, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Автор: Оксана Комишан, 2-Ж2

Фото: Вікторія Дзеціна, 2-РКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: