Студенти-журналісти взяли участь у конкурсі ім. Петра Яцика

14 Листопада, 2017

Увісімнадцяте в ЧНУ ім Б. Хмельницького провели конкурс знавців української мови 9 листопада – повідомляє кафедра українського мовознавства.

Цього року учасниками заходу стали близько 50 студентів –  журналісти, філологи та редактори.

Перед початком виконання завдань Ольга Майборода, студентка 7-А та Руслан Билина, студент 3-В виконали музичне вітання для конкурсантів , а Вероніка Скрипай, студентка 3-В продекламувала поезію. Також з промовою до студентів звернулась Валентина Калько, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики. Вона привітала студентів із Днем української писемності та мови та наголосила на тому, що молодь повинна знати та оберігати українську мову, адже це генетичний код нації.

«Мета цього конкурсу – просвітницька, він покликаний прищеплювати любов до рідної мови. Приємно, що деякі студенти є постійними учасниками, засвідчуючи своє фахове зростання та широку обізнаність з нормами та правилами української мови», – зазначила Валентина Калько

«Мені сподобався цьогорічний конкурс імені Петра Яцика тим, що відкрили його з приємної нотки – пісні та поезії. На мою думку, мовні конкурси треба проводити частіше, бо це не тільки популяризує українську, а й зміцнює наші знання», – ділиться своїми враженнями Дар’я Роженкова, студентка 2 Ж-1.

Автор: Ганна Корнієнко, 2 Ж-2

Фотограф: Вікторія Дзеціна, 2-РКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: