Студенти-журналісти ознайомилися з діяльністю Центру розвитку кооперативів міста

8 Листопада, 2017

Уперше презентація результатів упровадження проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів» відбулася із залученням молоді 7 листопада. Офіційна частина пройшла в управлінні агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації, – повідомляє наш кореспондент.

Студентам розповіли про особливості проекту, який фінансується Європейським Союзом у межах програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Зі словом виступив керівник – Валерій Бегменко. Про результати та перспективи розповіла координаторка проекту Таміла Лєпьошкіна. Спікерами, які поділилися своїм досвідом, були голови цих об’єднань – Григорій Очеретянко та Віктор Вовк.

«Ми знаємо, що Черкаський національний університет готує журналістів, тому зародилася ідея запросити ваших представників. Молодь може краще зрозуміти цей проект та донести його переваги іншим», – сказала Таміла Лєпьошкіна.

 

Також учасники побували в Центрі розвитку кооперативів. Студенти побачили, в яких умовах розводять кролів.

«Завжди цікаво не тільки почути, але й побачити насправді, як втілюються в життя чиїсь плани та ідеї. Тому в мене лише позитивні емоції та враження», – сказала Валентина Бабенко, студентка 2 Ж-1

Своїми враженнями поділилася і Олеся Нестеренко, викладач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій:

«Враження залишилися позитивними. Це унікальний проект, упроваджений лише в Черкаській області. Було цікаво послухати про діяльність комунального кооперативу, побувати на території цього підприємства та оцінити його роботу».

   

Автор: Олександра Люлевич, 2 Ж-1

Фото: Дар’я Роженкова, 2Ж-1

За інформацією сайту ННІ УФСККоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: