Школярі опановували ази журналістики в ЧНУ

2 Листопада, 2017

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій організувала екскурсію для старшокласників з Камянки та Худяків. Захід відбувся 31 жовтня.

Учні 9–11 класів познайомилися із життям студентів-журналістів. У телестудії школярі змогли спробувати себе у ролі ведучих новин, операторів та режисерів. Приємним бонусом для дівчат виявився спеціальний студійний макіяж від студентки-магістрантки Діани Подупейко.

«Дуже сподобалося побувати на місці ведучої, адже я давно про це мріяла. Особливо мені запам’яталася позитивна атмосфера, яка панувала в студії», – поділилася своїми враженнями Наталія Посипайко, учениця 9 класу з села Худяки. Її ровесник та односельчанин, В’ячеслав Філіпов, побував у ролі оператора. «Я отримав багато нових емоцій та вражень, особливо сподобалося працювати із професійною апаратурою», – розповів В’ячеслав.

 

Крім цього, учні відвідали радіостудію, де змогли побути в ролі дикторів.

«Сьогодні ми мали чудову можливість випробувати себе в різних напрямах журналістики і зрозуміти, що нам подобається. Я планувала вступати за на цю спеціальність і пересвідчилася, що справді хочу бути журналісткою. Дякую всім викладачам і студентам, які витратили свій час та сили і провели цю екскурсію», – сказала Влада Покуль, учениця 11 класу з міста Кам’янки.

Ганна Соколова, вчитель еколого-економічного ліцею Кам’янки розповіла: «Цьогоріч діти самі виявили бажання відвідати університет. Їм було цікаво ближче познайомитися зі студентським життям, а також особливостями професії журналіста».

«Ми запросили учнів для того, щоб розповісти про наш інститут, спеціальності, за якими в нас можна навчатися і фах, який можна здобути. Наша мета – поінформувати абітурієнтів і допомогти їм розібратися з умовами вступу, а також познайомити з особливостями нашого студентського радіо і телебачення. Це був приємний досвід спільної роботи і з учнями, і з учителями, і з нашими студентами», – зазначила Тетяна Бондаренко, завідувач кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, кандидат філологічних наук, доцент.

Інга Голик, 2Ж-2,

Фото – Максим Ніколаєв, Антон Лєпьошкін, 2Ж-2Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: