Студенти-журналісти відвідали презентацію дебютної збірки оповідань Ростислава Пономарьова

26 Жовтня, 2017

Студенти ННІ УФСК зустрілися з автором прозових історій 22 жовтня в театр-студії «ProTest».

Молодий письменник, який є колишнім студентом Черкаського національного університету, поділився зі слухачами історією написання текстів та особливостями роботи над збіркою. Під час зустрічі Ростислав загально окреслив сюжети й описав героїв, а також прочитав оповідання «Гора». Автор зізнався, що на написання цієї історії його надихнув вірш одногрупниці.

Юний письменник розповів аудиторії про свої плани на майбутнє, а саме про те, що мріє стати режисером. Із словами вдячності згадав Ростислав і свій ННІ УФСК, зокрема, подякував університету за нових друзів і можливість вдосконалити українську мову.

Аби підтримати митця, презентацію відвідала куратор його групи, доцент кафедри журналістики, реклами і PR-технологій Ольга Федоренко, яка зазначила: «Презентація збірки оповідань «Місто» зацікавила мене передусім оригінальним баченням світу автором, його безперечною харизмою, умінням створити приємну атмосферу невимушеного діалогу. Місцями жорсткий, а подекуди романтичний і вразливий – саме таким він постає у своїх творах. Його дебютна збірочка – це неначе нанизування символів і знаків, своєрідних «дотиків» до буття».

«Мені дуже сподобалася атмосфера на презентації: така домашня та затишна. Було приємно там знаходитися й слухати розповіді Ростислава», – коментує Інга, студентка 2-Ж курсу.

 

Автор: Роженкова Дар’я, 2 Ж-1

За матеріалами ННІ УФСК Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: