Від лекцій до кросу — викладачі ННІ УФСК продемонстрували свою фізичну підготовку

25 Жовтня, 2017

Учора 18 жовтня викладачі інституту української філології та соціальних комунікацій, Ігор Погрібний, Олена Цапок, Аліна Бачиш, долучилися до щорічного оцінювання фізичної  підготовленості населення України всіх вікових категорій від 10 до 70 років. Такий захід проводиться  вперше, а його ініціатором є Міністерство освіти і науки України.

Викладач фізичного виховання ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ярослав Олексієнко зазначає, що викладацький колектив інституту філології не став винятком, адже він також проходив фізичне тестування.  Учасники брали участь у нормативах: крос, піднімання тулуба, стрибок у довжину з місця, згинання розгинання рук від підлоги та в інші видах вправ.

На декілька годин відійшов від постійної роботи директора навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій і став простим учасником спортивного заходу Ігор Погрібний.

– Сьогодні оцінювати не моя справа, я учасник. Для мене головне – це моя участь разом з колегами. Я взагалі люблю будь-які спортивні заходи. Заняття спортом є надзвичайно важливими для будь-кого. Заняття фізичною культурою – подолання труднощів, формування характеру і, зрештою, досягнення певного успіху в житті, – наголосив Ігор Іванович.

Своїми позитивними враженнями від заходу поділилася і кандидат філологічних наук, доцент кафедрижурналістики, реклами і PR-технологій Олена Цапок.

– Враження лише позитивні. Я думаю, що такі заходи потрібні кожному для того, щоб визначити свій фізичний стан, знати у якій ти формі і над чим варто працювати для покращення свого здоров`я, бо якщо людина здорова, то вона може багато чого досягти, – зазначила Олена Миколаївна.

Отож, вчорашній захід став свідченням того, що наш викладацький колектив не лише досвідчений, дружній, а ще й спортивний.  Вітаємо учасників із гідним представленням нашого ННІ у спортивному заході  оцінювання фізичної підготовки населення України.

Автор: Наталія Напорко 1-Р, Владислава Самелюк 4-В

Фото: Наталія Напорко 1-Р

Із офіційного сайту ННІ УФСККоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: