Студенти Черкаського Національного отримали підручники

25 Жовтня, 2017

Близько двом тисячам першокурсників наукова бібліотека ім. Михайла Максимовича цього тижня завершила видавати наукову літературу, – про це повідомляє кореспондент. 

Щоб повернути книги в кінці навчального року цілими та неушкодженими, бібліотека радить звернути увагу на ряд правил, зафіксованих у «Типових правилах користування бібліотеками» затверджених наказом Міністерства культури та мистецтва України №275 від 05.05.1999 та у правилах користування книгами у науковій бібліотеці імені Михайла Максимовича Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. А саме:

  1.  Не робити у книжках жодних позначок;
  2.  Не виривати сторінки;
  3.  Всі книжки брати лише за читацьким квитком;
  4.  Дбайливо та обережно поводитися з книгами
  5.  Вчасно брати та повертати книги;

«Книги з читацького залу видаються лише під заставу читацького квитка. Якщо студент без попередження бібліотекара вчасно не повертає книгу, то квиток конфіскується на два тижні. Цей час студент не може користуватися послугами читацького залу. Якщо ж книга пошкоджена, то необхідно зізнатися у скоєному та власноруч відновити примірник. За втрату підручників жодних примусових робіт ми не влаштовуємо, все згідно чинного законодавства – лише штрафні санкції», – говорить Надія Демченко, завідувач інформаційно-бібліографічним відділом наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича.

Автор: Іван Дерманчук, 2 Ж-1

Фото взято з ІнтернетуКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: