Літературна студія ННІ УФСК активно розпочала свою роботу

25 Жовтня, 2017

Після тривалої літньої відпустки літературна студія знову стартувала. Молоді особистості долучилися до творчого кола та вже встигли себе зарекомендувати. Керівник студії Ганна Клименко (Синьоок) зазначає, що вже на першому засіданні студенти виявили хист до літературного слова, а також можуть похизуватися своїми друками.

Зокрема, йдеться про Світлану Кочергу, студентку 1-Ж, котра завітала на гурток із двома першодруками – “Секунды близко” (під псевдонімом Кеммет Бурт) і “Так рождается Истина”.

 “Хоч і пише дівчина російською, але її вірші вражають зрілістю й філософічністю, оригінальністю, символічно-метафоричним мисленням, а проза зачаровує майстерним сюжетотворенням, філософськими рефлексіями, що засвідчує свідомісну й душевну зрілість молодої авторки”, – зазначила Ганна Андріївна.

 Похвалилася своїми творчими результатами й Олена Титаренко, студентка 3-А, яка вже не один рік відвідує літературну студію. У примірнику журналу “Дзвін” опубліковані її поезії, хоча дівчині подобається писати й прозою. Керівник студії зазначає, що її приємно вразила й решта учасників, які виявилися надзвичайно творчими. Наприклад, Ганна Корнієнко, студентка 2-Ж, є різногранною особистістю, пише поезію та прозу. Аліна Буховець, студентка 1-Б, приголомшила обсягом написаного за рік – близько п’ятисот віршів. “Коли зустрічаються творчі світи, їхня єдність особливим чином формує магічно-натхненну атмосферу, тоді не йдеться про більший чи менший досвід. Учеництво — майстерність, старшість — молодшість… Усі почуваються однією злагодженою родиною, дотичною до спільного джерела – Слово-Творчість-Мистецтво. Вірю, що наше родинне творче коло й надалі поповнюватиметься новими іменами”, – зазначає Ганна Андріївна. Нагадуємо, що літературна студія чекає на нові таланти та запрошує доторкнутися до створення вишуканого творчого слова.

Фото зі сторінки “Фейсбук” Ганни Клименко-Синьоок

Матеріал взято із офіційного сайту ННІ УФСККоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: