Віталій Портников презентував свій перший роман «Евора»

25 Жовтня, 2017

Захід відбувся 7 жовтня в Черкаському обласному Художньому музеї, – повідомляє кореспондент

Український публіцист, журналіст, політичний оглядач привіз на Черкащину свій прозовий роман «Евора» і поділився таємницями його написання. Автор розповів, що коли писав книгу, багато брав зі свого життя та своєї родини. Зокрема, при створенні образу головної героїні, думав про старшу сестру своєї бабусі: « Ця жінка жила у Кам’янці, у 20-30-ті роки працювала фотографом, мала власне ательє, була творчою людиною. Таких красивих родичів у мене більше не було», — сказав письменник.

На зустрічі слухачі задавали автору питання на суспільно-важливу тематику. Презентація закінчиться автографсесією. Захід відбудеться за сприяння МГО «Книжковий маестро», засновницею якого є Людмила Фіть (викладач кафедри видавничої справи, редагування і теорії інформації).

«Віталій Портников вміє «тримати» аудиторію, висвітлювати цікаво інформацію. Тому, сподівання щодо зустрічі справдилися. Черкащани «не підвели» і прийшли на презентацію, бо гість, дійсно, мав що сказати. Важливо, що відвідали захід і студенти, і люди старшого віку.  Від нас залежить особистісний розвиток, а такі люди, як Віталій Портников, цьому сприяють. Бо це інший рівень мислення, вони більше бачили і чимало знають, і їм є чим надихати», – зазначає організатор, пані Людмила.

Автор: Дар’я Роженкова, 2 Ж-1Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: