Причини виселення студентів із гуртожитків

25 Жовтня, 2017

9 осіб не заселили на початку навчального року в будинок спільного проживання №2 без права переселення в інше подібне приміщення, – повідомляє завідувач – Галина Тимошенко. 

Відповідно до правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького студенти повинні дотримуватися певних правил, а саме: підтримувати чистоту і порядок у житлових кімнатах, місцях загального користування, вимикати світло і всі побутові електроприлади, здавати ключі, коли виходите з помешкання. Забороняється самовільне переселення, встановлення електроопалювальних та електронагрівальних приладів, приносити та вживати спиртні напої тощо.

«За розпивання алкоголю, недотримання чистоти в блоках, порушення режиму проживання спочатку складаються три акти, проводяться виховні бесіди. Потім «злісних бешкетників» запрошують на засідання студради, де оголошують протокол про виселення. Але це крайня міра. Більшість усвідомлюють свої помилки і надалі дотримуються правил», – зазначає Галина Тимошенко.

Автор: Валентина Бондаренко, 2 Ж-1

Фото взято із офіційного сайту ЧНУ ім. Б. ХмельницькогоКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: