27 вересня у Черкасах «Детектор медіа» презентує онлайн-курс «Новинна грамотність»

3 Жовтня, 2017

 

27 вересня 2017 року, з 13:00 до 15:00 в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького ГО «Детектор медіа» презентує онлайн-курс «Новинна грамотність».

 

 

Курс розроблений за підтримки Internews Network і розрахований на широке коло користувачів: від студентів та викладачів факультетів журналістики, медіапедагогів до всіх, кому цікава тема медіа.

Курс «Новинна грамотність» має просвітницьку мету і спрямований на поширення медіаграмотності серед населення в умовах воєнного конфлікту. 
Він складається з десяти модулів, в яких знані експерти розповіли доступно про те, як створюються новини, які існують професійні стандарти, етичні дилеми, в який спосіб можуть маніпулювати медіа суспільною думкою через новини, хто є основними медіавласниками в Україні, як соцмережі міняють сприйняття новин.

Онлайн-курс містить велику кількість інфографіки та відео.

Серед авторів посібника – Діана Дуцик, Маргарита Чорнокондратенко, Алла Федорина, Наталя Стеблина, Ірина Виртосу, Тарас Назарук, Наталія Виговська, Зоя Красовська (під загальною редакцією Діани Дуцик та Дарії Тарадай). Дизайн – Яна Добрянська.

Презентація відбудеться на кафедрі журналістики, реклами та PR-технологій Навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій (бульвар Шевченка, 81, 3-й поверх, кабінет 304).

Контактна особа: Світлана Коваль (тел. 097 976 19 79, svitlana_koval@ukr.net)

Захід проводиться в межах проекту «Сприяння формуванню свідомого медіаспоживача» за підтримки Internews Network.


Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана ХмельницькогоКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: