Відкрито нову спеціалізацію «Реклама та PR у медіагалузі» в ЧНУ

3 Жовтня, 2017

Уперше на Черкащині розпочнеться підготовка бакалаврів за новою спеціалізацією «Реклама та PR у медіагалузі». У сучасному житті суспільства реклама та зв’язки з громадськістю стають запотребуваними в різних галузях, зокрема в бізнесі, економіці, медицині, промисловості, культурно-мистецькій сфері тощо.

Це доводить перспективи майбутнього працевлаштування, конкурентоспроможність і можливість отримувати високу заробітну плату під час навчання та після здобуття освіти.

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького створені всі необхідні умови для опанування такої спеціалізації: обладнані аудиторії, телевізійна та радіостудія з апаратною монтажу. Працює студентське телебачення (https://www.youtube.com/channel/UCZYM3QmuWbjT_QTQEzOjCAA) і радіо.

Під час навчання студенти виготовляють найрізноманітніший інформаційний продукт: створюють сайти, знімають відео, готують радіопрограми, проводять флеш-моби, PR-акції, публічні заходи для громадських і державних організацій, розробляють рекламні кейси для різних типів ЗМІ.

Журналістського фаху навчають не лише викладачі, а й провідні журналісти, українські та закордонні медіатренери.

Студенти та викладачі чекають на вас!Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: