Пишаємося випускниками: ННІ української філології та соціальних комунікацій

3 Жовтня, 2017

У ННІ української філології та соціальних комунікацій цьогоріч 109 випускників. Дипломи спеціалістів отримали 28 випускників: 5 журналістів, 9 видавців та 14 філологів. Бакалаврат закінчили 81 студент, із них 17 — за спеціальністю «Журналістика», 11 — «Видавнича справа та редагування», 41 — «Українська мова і література» й 12 — «Українська мова і література та англійська мова».

Більшість уже працевлаштовані за фахом. Частина за роки навчання в університеті стали талановитими науковцями. Про це свідчать перемоги у всеукраїнських конкурсах наукових робіт та проектів.

Оксана Калініченко, студентка 5-Ж курсу:

— За п’ять років навчання жодного разу не пошкодувала, що вступила до Черкаського національного університету на спеціальність «Журналістика». Завдяки знанням, отриманим у ЧНУ, я змогла здійснити свою дитячу мрію — стати тележурналістом. Нині маю досвід роботи на таких загальнонаціональних каналах, як «Новий канал» та телеканал «СТБ».

Ольга Нецвітна, студентка 5-Р курсу:

— Спеціальність «Видавнича справа та редагування» дозволила реалізувати себе в професії. Ось уже понад рік працюю верстальником у провідній видавничій організації Черкащини — «Майстерні друку» (ФОП Чабаненко Ю. А.).

Яна Курбала, студентка 5-А курсу:

— За роки навчання здобула цілу низку нагород, які є найкращим доказом високого рівня викладання в ЧНУ імені Богдана Хмельницького. Це І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (2016 рік); ІІ місце в Міжнародному конкурсі з українознавства (Київ, 2012 рік); перемога в номінації «Досконалість стилю» Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова та література».

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана ХмельницькогоКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: