ЧНУ серед лауреатів спортивного року

3 Жовтня, 2017

На міському огляді-конкурсі «Лауреати спортивного року-2016», що відбувся 31 січня в міському Будинку культури імені Івана Кулика, відзначили спортсменів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Кращим спортсменам за результатами виступів у 2016 році, студентам навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я Артему Шевченку, Андрію Болобану, Віталію Новаковському, Діані Залевській, Олександру Каракаю, Олександру Науменку та Олегу Данілову,  вручили сертифікати на стипендії Черкаської міської ради та міського голови.

Спортсменами року з неолімпійських видів спорту стали Сергій Корнусь і Роман Щербатюк.

Студентки Олена та Євгенія Кордюкови не лише успішно навчаються та досягають спортивних успіхів, а й тренують нову генерацію майбутніх олімпійських чемпіонів. За високі результати вихованців дівчата отримали нагороди у номінації «Разом з олімпійцями».

У номінації «Сильні духом» нагородили студента-спортсмена з вадами слуху, майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Миколу Кулика та його тренера Валерія Маслякова.

Вчителів та викладачів фізкультури, які готують нових переможців, нагородили у номінації «Відданість справі». Серед її лауреатів — директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Нечипоренко і старший викладач, кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, Відмінник освіти України, голова спортивного клубу «Богдан» Володимир Химич.

«Успіх кожного члена нашої великої університетської родини — це успіх усього колективу загалом. Активність і самовідданість студентів і їхніх викладачів, підтримка адміністрації навчального закладу — запорука перемоги», — зазначив Володимир Химич. Він висловив упевненість, що 2017 рік принесе не менш вагомі результати.

Серед кращих спортивних журналістів міста — головний редактор інтернет-порталу «Черкаський спорт», студент 4 курсу навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій, спеціальність «Журналістика», Андрій Вєков. Хлопцю вдається поєднувати навчання з роботою починаючи з 2 курсу. Успіхами в журналістиці Андрій Вєков завдячує саме знанням, отриманим у виші: «Дуже приємно отримати таку нагороду ще під час студентських років. Мені здається, це яскравий показник високого рівня викладання журналістики в Черкаському національному. Для мене не проблема поєднувати роботу та навчання, адже викладачі моєї кафедри завжди йдуть назустріч і заохочують бажання розвиватися».

Черкаський національний університет відзначили і в номінації «Спортивний організатор року». Ректор вишу Олександр Черевко пишається здобутками спортсменів: «Надзвичайно приємно, що саме наші студенти, випускники та викладачі є міцною основою спортивних досягнень Черкащини. Завдяки їм Україну знають і поважають на світовій арені спорту».

5

2

DSC 0467676738

8

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана ХмельницькогоКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: