Віталій Каракай : «Гирьовий хортинг – це боротьба з самим собою»

14 Грудня, 2016

Фото із соціальної мережі vk.com

Фото із соціальної мережі vk.com

Студент 3-го курсу ННІ історії і філософії Черкаського національного університету ім.  Б.  Хмельницького Віталій Каракай виборов  золоту нагороду на першому Чемпіонаті світу з гирьового хортингу, який відбувався у місті Херсоні з 3 по 4 грудня. Чемпіонат був організований Міжнародною федерацією гирьового хортингу.

─ Доброго дня, Віталію! Як давно Ви займаєтесь гирьовим хортингом? Чому саме обрали такий незвичайний вид спорту?

Доброго дня! Чесно кажучи, раніше я займався класичним гирьовим спортом, але з часом перекваліфікувався і почав виступати у зовсім молодому виді − гирьовому хортингу. Уже протягом  2,5 років я тренуюсь у Заслуженого майстра спорту Юрія Олексійовича Петренка.

─ Скільки часу Ви витрачаєте на тренування? Чи не заважає це Вашому навчанню?

На тренування я витрачаю по дві години щоденно. Працюю над собою щодня, крім вихідних. Саме в суботу та неділю я відпочиваю, набираюся нових сил. А ось поєднувати тренування разом з навчанням досить складно, але викладачі завжди ставляться до цього з розумінням.

─ Як довго Ви готувались до Чемпіонату світу з гирьового хортингу? Хто підтримував Вас?

До цих змагань я готувався півроку за допомогою спеціальних вправ. Це була тяжка робота, але, як бачите, вона принесла чудові результати. Підтримували мене, як завжди,  мої рідні та близькі люди, хоч і дистанційно, але підтримку я відчував. Також досить сильною була підтримка моєї команди, товаришів по спорту.

─ Хто на Вашу думку був найсильнішим суперником? Чому?

Гирьовий хортинг – це боротьба з самим собою. Головним моїм суперником був я сам, тобто моя підсвідомість і тіло.

─ Що надихнуло Вас на перемогу?

Моя перемога – це результат моїх тренувань. Якщо докладеш зусиль, то рано чи пізно отримаєш те, чого бажаєш. Для мене натхненням були результати мого тренера і бажання отримати нові досягнення.

─ Які плани маєте на майбутнє?

Найперше для мене – здобути звання Майстра спорту міжнародного класу. Також продовжити успішне навчання та отримати диплом в університеті. «Вперед і вгору – до нових звершень!» − це моє життєве кредо.

Автор: Ольга АртюхКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: