Ретро-Черкаси очима студентки третьокурсниці

17 Грудня, 2015

     Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дарина Дячок створила цикл ретро-фотографій нашого міста. Ідею, перенести Черкаси на кілька десятків років назад, дівчина підгледіла в іноземних фотолюбителів. Дарина ДячокДарина зізналася, що їй стало цікаво подивитися на те, як час вплинув на рідне місто. Місяць тому дівчина створила першу серію своїх світлин, сьогодні ж світ побачив вже два сети фотографій.

«Оживлені» світлини розмістила в соціальних мережах, там любителів ретро-стилю назбиралося вже кілька тисяч, про це свідчить кількість лайків зібраних за фото (це не обов’язково, бо лайки не збирають).

Дівчина каже, що робота не складна, хоч і ювелірна. «Обираєте необхідний кадр і загинаєте ту частину, яка буде найцікавішою. Тобто треба саме так загнути, щоб половина тієї будівлі, яку ви будете фотографувати була на картинці, а інша половина як зараз, на цьому і ставиться акцент», – поділилася студентка.

Цю серію світлин Дарина створила в рамках свого проекту УРБАНАН, який направлений на розвиток мистецтва в Черкасах. Та на цьому дівчина не збирається зупинятися, планує й надалі фотографувати місто, запевняє: «Черкаси багаті на унікальні історичні місцини, та й самі містяни через соцмережі закликають продовжити історію ретро-Черкас».

Яна Кондратюк, 3-ЖКоментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі дописи: